06 lutego 2012

Smile - Just do it

Witam w poniedziałek! Jak wam minął weekend? Ja nie próżnowałam i wynikiem tego jest kolejne LO, tym razem na kolorystyczne wyzwanie w Piaskownicy. Przygotowałam też dla was niespodziankę, ale  tym za chwilę.

Welcome on Monday! How was your weekend? Mine was busy and as a result I have another LO for you, this time it fits a color challenge in Piaskownica. I have a surprise for you as well, but about it I will tell you later :)


Zdjęcie autorstwa AM przypomina mi cały czas o miłym spotkaniu z Piaskownicowymi dziewczynami :)

The photography by AM reminds me of a neat time spent with Piaskownica's girls :)Dla tych którym podoba się girlanda i kolorowe kółka mam dobre wieści. Oryginalnie przygotowałam coś dla siebie - małe kartki do planowania postów na blogu, potem pokolorowałam je w kolorach wyzwania i zrobiłam dodatki. Z całości wyszły urocze prinable, którymi dzielę się z wami!

Edit : Zapomniałam powiedzieć, że pomysł sam mi tak do głowy nie wpadł, a inspirację zaczerpnęłam z Maryszowego bloga o tutaj.

For those who like the garland and colorful circles I have good news. Originally I prepared something for myself - small cards for planning blogposts, then I colored them in challenge colors and drew some add-ons. All in all I created a nice printable that I'm sharing with you!

Edit : I forgot to mention that the idea haven't came from nowhere, and I got inspired by Marysza's blog. Just look over here.

(kliknijcie w obrazek powyżej by zapisać sobie większą wersję)
(click the image above to have a higher resolution version)

Mam nadzieję, że Wam się podoba!

Hope you like it!

xoxo
Anti

11 komentarzy:

 1. genialnie! i scrap (mega optymizm!!!) i printy!! :):*

  OdpowiedzUsuń

 2. http://www.agaphcia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. oj podoba sie podoba! szkoda ze nie mam drukarki z kolorowym tuszem - wciaz nad tym ubolewam ;( jakis czas temu tez zrobilam taka wersje do drukowania z plannerem ale moja nawet nie powinna stac obok twojej xd jest straszna haha! :D ale Tobie na prawde bosko wyszlo :D no i scrap of course tez! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie mam, łaże do punktów ksero i płace :P

   a co sie planerra tyczy mea culpa, już poprawiam! Miałam napisać, że inspirowałam się Twoim pomysłem!

   Usuń
 4. Ten i poprzedni skrap to coś pięknego, cmokam z zachwytu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super scrap Ci wyszedł! i dodatki też! :*:*

  OdpowiedzUsuń
 6. wow!!!! u r super talented =) love those colors

  OdpowiedzUsuń