20 listopada 2013

Inspire me… festive cards and free printables


Hello my dear readers! I'm so happy for your response after I announced that Inspire Me Christmas is back! Today I have a first dose of inspiration for you and as a thank you gift for being with me a free printable set. They are cute little accents that are just perfect for your cards, layouts or Project Life. 

Witajcie moi drodzy! Jestem bardzo szczęśliwa po tym jak zobaczyłam waszą odpowiedź pod postem w którym ogłosiłam że akcja Inspire me Christmas powraca. Dzisiaj mam dla was pierwszą dawkę inspiracji oraz małe co nie co w podziękowaniu za to że ze mną jesteście - darmowe wydruki do własnego użytku  Te małe drobiazgi będą idealne do świątecznych kartek albo LOsów a także do Project Life'u. 
The download contains separate files that you can put on one page  using Word or Photoshop and print out. Please use them only for personal works that are not for selling. It would be nice if you state where you got them from whenever you decide to publish your projects or a blog site. 
Thank you!

Paczka którą ściągniesz zawiera osobne pliki które możesz umieścić na jednej kartce przy użyciu Worda albo Photoshopa i wydrukować w domu. Wydruki są tylko do prywatnego użytku. Byłoby mi miło gdybyście przy publikacji swoich prac z użyciem tych wydruków zaznaczyli skąd je macie.
Dziękuję!

❅ ❄︎ ❅ ❄︎ ❅ ❄︎ ❅ ❄︎ ❅ ❄︎ ❅ ❄︎ ❅ ❄︎

But that's not all I have today for you. There are some card inspirations waiting for you in store. This time I asked dear Noomiy if she could contribute to the project. She prepared lovely cards with my printables to show you the way you can use them. I'm so glad that she is my guest today as her style is amazing. She also has some words to share with you about card making:
"Hello! Cards are still a meaningful symbol, they are a small reminder that we think about someone. In the Holiday season they are more important than ever so it's worth sending them to people close to you, with whom you may not meet during this time, to show them that you remember about them. With Antilight's printables such cards create almost themselves :)"
Ale to nie wszystko co dla was dzisiaj mam. Przed wami trochę kartkowych inspiracji które wyczarowała dla was Noomiy. Niezmiernie mi miło że Noom zgodziła się zagościć dzisiaj na moim blogu i pokazać wam swój sposób na użycie moich printabli. Przygotowała dla was cudowne kartki, które mam nadzieję zachęcą was do działania. A oto co Noom myśli o kartkowaniu:
"Cześć Wam! Kartki nadal stanowią ważny symbol, to takie małe przypomnienie, że o kimś pamiętamy. W okresie świątecznym przybierają one na znaczeniu, dlatego warto wysłać kilka osobom, z którymi może nie będziemy mogli spędzić świąt, a które są dla nas ważne, o których pamiętamy. Z wydrukami Antilight kartki tworzą się same, dosłownie. :)"
And that'll be all for today! Thank you for reading and I hope you feel inspired for creating some holiday cards. It's high time to start doing so and send them to your friends and family. Good luck and have a nice day!
I to by było na tyle dzisiaj! Dziękuję, że czytacie i mam nadzieję że czujecie się zainspirowani do wykreowania kilku świątecznych kartek. To już najwyższy czas by zabrać się za robotę i zacząć wysyłać karteluchy do przyjaciół i rodziny. Powodzenia i miłego dnia!


16 komentarzy:

 1. Dzięki Anth! Cudowne są! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetneeee! zaraz coś z nich zrobię :P

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurcze, fajny bonusik :D dzięki !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne!!

  jako krótkowidz apeluję,żeby NAJPIERW było po polsku i to dużymi , a potem po angielsku mniejszymi literami :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram! Dla mnie również za mała czcionka ;) A kartki i printables piękne!!

   Usuń
  2. Kroje pisma to moja świadoma decyzja, chciałam w ogóle zrezygnować z polskiego, ale postanowiłam go zostawić w takiej formie. Spróbujcie użyć "ctrl"+"+" aby powiększyć widok a "ctrl"+"0" aby powrócić do poprzedniego rozmairu.

   Usuń
  3. Anti, a można wiedzieć czym się kierowałaś, podejmując taką decyzję? Szanuję Twój wybór, jednak nie bardzo wiem, dlaczego tak? I mimo całej mojej sympatii do tekstów zamieszczanych na blogach w języku obcym, nie rozumiem całkowitej rezygnacji z polskiego. Powiem więcej, czytanie w języku angielskim nie sprawia mi trudności i bardzo lubię czytać blogi zagraniczne, jednak polskie blogi prowadzone wyłącznie w języku angielskim jakoś mnie do siebie zniechęcają. Postaram się zrozumieć Twój punkt widzenia, podaj tylko powody takiej decyzji!

   Usuń
  4. Obecnie około połowy gości odwiedzających mojego bloga jest z zagranicy, poza tym sporo moich prac jest robionych dla Gossamer Blue, dlatego też postanowiłam postawić na angielski jako pierwszy język. Poza tym o czym świadczy że blog jest "polski", bo mieszkam w tym kraju? Bo się tu urodziłam? Przez rok mieszkałam w stanach, czy był to wtedy blog częściowo "amerykański"? A co się stanie gdy wyemigruję? Ja nie czuję, żeby to był "polski" blog, jest to międzynarodowe miejsce tak jak między narodowy jest internet i dlatego chcę go prowadzić bardziej po angielsku bardziej niż po polsku. A zamiar z rezygnowania z polskiego tłumaczenia podyktowany jest tym, żę za duże bloki tekstu pojawiają się ze względu na podwójne tłumaczenie.

   Ale powiem, że pozytywnym zaskoczeniem jest że ktoś jednak czyta to co piszę ;) często mam wrażenie, że w internecie ogląda się tylko obrazki i zdjęcia a tekst jest tylko ozdobą z literek.

   Usuń
 5. popieram, ja angielskiego nie znam i takich blogów po prostu nie czytam,a w końcu po prostu nie odwiedzam :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zawsze jeszce można kliknąć przycisk tłumacz :) Ja tak "czytam" blogi rosyjskie bo czasem ciekawi mnei co autor miał na myśli a z cyrylicy znam tylko 5 literek :D

   Usuń