13 listopada 2013

stay tuned!


Do you know what does it mean? Why yes! The project Inspire me Christmas is back this year! For those who don't know what I mean, last year together with Kasia Worqshp we've prepared a lot of inspirations for you to get you ready for Christmas. You can se the whole series here. This year I'm back with the porject alone but don't worry there will be a lot waiting for you. Craft projects, inspirations, free printables and december album. Each week untill 24th December there will be a portion of creative ideas wating for you on my blog so stay tuned! I hope you'lle enjoy what I have in store for you and we will be rady for holiday celebration just on time :) 


Czy wiecie co to znaczy? Tak!! Projekt Inspire me Christmas powraca w tym roku! Dla tych co nie wiedzą o czym mowa, projekt ten zrodził się z współpracy z Kasią Worqshop gdy rok temu zasypałyśmy was ogromną ilością inspiracji świątecznych. Całość możecie zobaczyć tutaj. W tym roku projekt powraca jednak poprowadzę go sama, ale nie martwcie się będzie równie ciekawie na przemian pokażę wam różne kraftowe projekty, papierowe inspiracje będą też darmowe printable i oczywiście grudniownik. Każdego tygodnia aż do Wigilii na moim blogu będą na was czekać nowe pomysły tak więc dostrójcie odbiorniki! Mam nadzieję, że spodoba wam się to co dla was przygotowałam i że dotrzemy do Świąt w całości ze wszystkim gotowym jak należy :)

xoxo

16 komentarzy:

 1. Tak bardzo czekałam na powrót tego wspaniałego projektu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jej, świetnie :) Mam nadzieję że nie zawiodę :)

   Usuń
 2. To duże wyzwanie samej podołać takiemu projektowi. My we 3 nie wiemy w co ręce wsadzić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :D lubię się porywać z motyką na słońce, ale czuję że będzie dobrze i podołam :)

   Usuń
 3. łiii! nie mogę się doczekać! reniferki z zeszłego roku do tej pory dzielnie stoją na półce i czekaja na choinkę itp. :D uwielbiam takie inspiracje od ciebie! czekam z niecierpliwoscia!! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :))) To pokaż później zdjęcia reniferkow na choince! Nie mogę się doczekać :)

   Usuń
 4. Fajnie :) Pomysły z ubiegłego roku były bardzo inspirujące, czekam na tegoroczne! Po cichu również wymyśliłam sobie coś w rodzaju grudniowych inspiracji, zbieram pomysły. Na razie nie chcę zapeszać, mam nadzieję, że się zmobilizuję do regularnych grudniowych postów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trzymam kciuki za Ciebie i dzięki za przemiłe słowa :)

   Usuń
 5. Ajajajajaj, z utęsknieniem wyczekuję tego cyklu <3

  OdpowiedzUsuń