28 czerwca 2014

Wedding times

Hejka! Czy ktoś mi powie co się zadziało 21 czerwca? Ja miałam dwa śluby i wesele (plus sesję na studiach…) i co z kimś nie rozmawiałam, to mi mówił, że pędzi na ślub. Jakieś totalne oblężenie, najbardziej popularny termin tego roku, albo to tylko moje wrażenie. Ale ja nie o tym :) Chciałam Wam pokazać co zgotowałam Młodym Parom. Było lekko i romantycznie, na zlocie obkupiłam się w papierki a dzięki przekochanej Maryszy mam na jakiś czas dostęp do bindownicy, a w ostatni tydzień sesji rozrywana między projektami i pracą kleiłam po nocy albumy. 


Hello! 21st June was a busy day for me. Two weddings and a wedding party plus an examination session in between. Somehow I managed to finish all the study projects, work and gifts for newly weds. The gifts were light and romantic - I stocked up in Warsaw craft meeting and thanks to Marysza I have a binding machine for now. Thanks to this I created these two albums.


Albumy mają za zadanie zgromadzić po jednej fotce na miesiąc i stworzyć pamiątkę z pierwszego roku małżeństwa. Na co drugiej stronie dokleiłam taśmą washi koperty z podpowiedziami na ciekawe spędzenie czasu oraz trochę pieniędzy i wouchery do empiku i Coffee Heaven. Cudne było to, że już w poniedziałek dzwonili do mnie młodzi z podziękowaniem, że to jeden z najładniejszych i ciepłych prezenciorów jakie dostali :)))


Each album has 12 sides for monthly photos to create a meaningful memory from their first year of being married. Every second page I've glued with washi tape a small envelope with small prompts for happy time hours, and some money, and gift cards to bookstore and coffee place. I was thrilled to gat a phone on Monday from one pair thanking me for one of the most thoughtful and nice presents they've got :))Dla Justyny i Michała zrobiłam też jeszcze ozdobną prostą kopertę, którą wręczali moi rodzice :)
For Justyna and Michał I made also a decorative envelope, that my parents gifted to them :)

No i jeszcze kilka detali: / And some details:A na koniec coś dla Was. Aby ułatwić zadanie młodej parze zadanie dorzuciłam mnóstwo narożników podklejonych dwustronną taśmą. W zrobieniu ich pomógł mi domowy ploter Cameo, a plik do nich zrobiłam sobie sama i dzisiaj się z wami nimi podzielę.
And at the end I have something for you. To make the Newly Wed's job easier I've added a bunch of paper corners with double glued tape. I had a help from my Cameo I jaust had to design the file for it. And now I'm sharing it with it. Have fun!

klik >>tutaj<< by pobrać plik.
click >>here<< to download the file.

xoxo!

12 komentarzy:

 1. Anti jestes mistrzem! Co za wspaniały prezent!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowny prezent, świetny pomysł! Dzięki za narożniki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Rety!
  REWELACJA!
  Zdecydowanie jesteś MISZCZEM!
  Zazdraszczam... parom młodym;) tak wspaniałego albumu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asia :** dziekuje, polecam się za miskę zupy :D

   Usuń
 4. fantastyczny pomysł!! I oczywiście wykonanie też, Twoja wszechstronność zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahaha :D Dzięki :) przyznam, ze bardzo sie starałam i wyszło tylko trochę koślawo :PP

   Usuń
 5. Te albumy są cudowne! Wiedziałam, że wyczarujesz coś niesamowitego! Zaproszę Cię na moje wesele, no muszę :D hahaha <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahahaha :D No spoko, zrobie Ci album Twoją bindownicą :D

   Usuń
 6. Genialny pomysł na prezent! Choć nie wybieram się na żaden ślub, na pewno zapamiętam go na przyszłość :) Rewelacja!
  pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha :) Dziękuję. Bardzo się straałam, i nie powiem sama bym taki chciała kiedyś :P

   Usuń