11 października 2011

Mhrryyy :)

Zrobiło się u nas z powrotem ciepluchno. Dęby i klony się czerwienią, nic tylko wyrwać się z książką na skwer, kupić kawę i łapać promienie słońca. Ojj, szkoda tylko, że muszę pracować…


Uwielbiam te jesienne kolory.

Hmm, wczoraj jakoś nie chciało mi się zapodawać wyzwaniem, ot leniwa niedziela. W zamian za to dzisiaj dwie strony na raz :)


Journal Prompt:  What is the best piece of advice you have ever received?  Words of wisdom are awesome right?  Sometimes I just like to read through Proverbs to remind myself of all of that good advice.  What is the best advice you have gotten?
Podpowiedź (21) dwudziesta czwarta: Jaka jest najlepsza porada jaką keidykowliek dostałaś?


Journal Prompt: If you had 3 wishes today, what would they be?  These can be silly wishes, heartfelt wishes, deep desires, or practical wishes.  If you had 3 wishes right now, what would you ask for?
Podpowiedź (20) dwudziesta trzecia: Gdybyś miała 3 życzenia, co to by było?


Chciałabym aby te życzenia spełniły się jak najszybciej. A tym czasem spadam :)

xoxo
Anti

2 komentarze:

  1. Świetny ten Twój journal. Waham się czy też się nie zabawić :) Ale muszę się zastanowić czy na pewno będę konsekwentna :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kasia dzięki :) A co do wyzwania, polecam, 30 wpisów to wcale nie tak dużo, a daje wielka satysfakcję im bliżej końca :)))

    OdpowiedzUsuń