09 grudnia 2013

Tag cards for Gossamer Blue


How are your preparations for Christmas going on? I have plenty of things ready but much more to be don yet. But I have one thing finished - festive cards for my family. I love giving them, but always felt a little bit weird giving them personally instead of sending by mail (why would I send them to my mum and dad who live in the same city as I do?). So this time I got an idea - I’ll attach them to presents. But their form has to be a little different than a common rectangular/square one. That’s why I used the tag shape again! I love reusing materials that I have already at home, that’s why I made the base recycling the card stock that reinforces the Gossamer Blue kits in shipping.  If you’re curious about how to make them hop on to Gossame'r Blue blog for instructions.


Jak tam idą wasze przygotowania do świąt? Ja coraz więcej rzeczy mam zrobionych, chociaż jeszcze dużo przede mną. Ale jedno jest już gotowe - świąteczne kartki dla rodziny. Uwielbiam je dawać ale zawsze czuję się trochę dziwnie gdy podaję je z ręki do ręki zamiast wysłać (no ale czemu miałabym je wysyłać np. mamie która jest w tym samym mieście?). Wpadłam więc na pomysł - dołączę je do prezentów. By to zrobić kształt kartki musiał przejść lekką metamorfozę i z kartkowego stać się zawieszkowym. Dodatkowo uwielbiam recyclować to co już mam w domu więc w ruch poszły tekturki wzmacniające kity od Gossamer Blue. Jeśli jesteście ciekawi instrukcji zajrzyjcie na bloga GB by dowiedzieć się więcej.


So what do you think of such idea? Inside of the tag card you can type just the name of the receiver or there’s enough space for nice, warm wishes to the close ones. Plus such tag will make people curious what’s the present about, for whom it is and I’m telling you everyone will be happy to receive a gift with such a tag!


Co myślicie o takim pomyśle? W środku takiej kartki można napisać tylko imię dla kogo jest prezent, ale jest tam też wystarczająco dużo miejsca na porządne życzenia. Dodatkowo goście będą się zastanawiać i ciekawić dla kogo jest taki prezent z wielką zawieszką i na pewno będzie im bardzo przyjemnie gdy dowiedzą się, że właśnie dla nich!


xoxo

8 komentarzy:

 1. Anti, świetny pomysł z tymi zawieszkowymi kartkami! W sumie racja, po co wysyłać kartkę, gdy ktoś mieszka 'za rogiem' :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam wysyłam nawet tym, którzy są z tego samego miasta np. 1,5 km ode mnie xD
   No bo to super frajda, kiedy w skrzynce znajdzie się taką kartkę :D
   Skrzynki też pewnie mają radochę, że nie muszą ukrywać samych rachunków i reklam.

   Usuń
  2. ahaha :D dzięki.

   Gurka :D ja po wycieczce na pocztę i nadaniu kilku poleconych i kartek bede przez tydzien głodowac :P Jakbym miala jeszcze do tego dorzucić kolejne karteluchy to na karpia wigilijnego bym nie miała :D poza tym zawsze mam tego stracha, że PP zje mi te kartki po drodze :P

   Usuń
 2. Podoba mi się Twój pomysł (mimo, że jestem za wysyłaniem :P) wykonanie jeszcze bardziej, a zdjęcia zachwyciły dogłębnie!

  U mnie przygotowania tak idą, że się chwalić nie będę ahahaha xD
  :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha Gurka :D dajesz dajesz! "Co raz bliżej Święta, co raz bliżej Święta" :D

   Usuń
 3. Pozdrawiając Was z Królestwa Syneloi życzę radosnych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń