31 października 2014

CSI and Gossamer Blue co-op

Cicho tu, cichutko co nie? No ale mam znów troszkę prac do pokazania więc spodziewajcie się troszkę ruchu :) Na początek wrzucę bardzo optymistycznego i radosnego LOsa, który może nie wpisuje się w klimaty jesienne, ale co tam. Zrobiłam go na specjalne wyzwanie, w którym współpracuje Gossamer Blue i zespół CSI. Powiem Wam, że świetnie się przy tym bawiłam. Dostałam akta, z których musiałam wybrać sobie kilka różnych elementów i wszystkie je ze sobą połączyć. Temat był związany z craftem i kreatywnością, była określona paleta kolorów, dołączyłam coś metalowego, i żarówkę, i przypięłam listę pomysłów. Z tej przedziwnej mikstury wyszło to:


It's quiet in here, quiet indeed. But I have some new works coming so expect some movement :) For starters I'll show you a really positive and bright Layout I made for a special challenge coop between Gossamer Blue and CSI. It was fun! When I received my investigation files I quickly started working. My prompts were about crafting and creativity, there was a special colour palette, I used something metal and a light bulb and I clipped a list to my page. And here's what came out frm this crazy mixture :)

click
Jeśli chcecie spróbować swoich sił w wyzwaniu CSI możecie się zapisać do ich serwisu i szukać rozwiązań w kolejnych zagadkach :)

If you want to try your strengths in CSI challenges you can sign up to their portal and seek new trails in their investigations :)
Buziaki i do zobaczenia wkrótce!

Kisses and see you soon :)

2 komentarze:

  1. jest niesamowity! jaaaak ja tęskniłam za twoimi pracami :) pięknie!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ahhaha :) dziękuję, na następne przyjdzie troche poczekać teraz.

      Usuń