03 października 2014

PL week 18

Hah! Ale się narobiło. Post dzień za dniem i to każdy PLowy. No nic, po prostu tak bardzo swędzą mnie paluchy aby pokazać Wam to co zmajstrowałam :) Zdjęcia i wspomnienia z wyjazdu do Stambułu gorące jak bułeczki oprawiłam w koszulki w mega szybkim tempie (nawet za szybkim, bo potem Magda podesłała mi kilka, które mogłyby jeszcze się tu znaleźć). Dzisiaj pokażę wam pierwszą część tureckich przygód, naładowaną pozytywnymi emocjami i wzruszającymi wspomnieniami - dni spędzone z Kasią i Fabem (i ich rodzinką i przyjaciółmi).


Whoop, whoop! Whoa, posts day after day, all about PL. But I cannot help it, my fingers are fidgeting to show you what I have made :) Photos and memories from our trip to Istanbul are still fresh and warm and I've put them into pockets in a record fast time (a lil bot too fast, 'cos now Magda is sharing more photos I'd like to put here :P). Today I'll show you the first part of our turkish adventures filled with positive emotions and touching memories - days spent with Kasia and Fatih (and their merry family and friends).


W tym tygodniu ilość zdjęć przekroczyła pojemność dwóch koszulek i musiałam zrobić insert - o tym jak go zrobiłam i instrukcje krok po kroku napiszę wam jutro, tym czasem po prostu pokażę jak to wygląda :)

lewa strona + insert: / left side + insert:

This week the amount of pictures I wanted to use was faar to big for the amount of pockets I had thus I made an insert. Ill tell you more about it tomorrow together with step by step instructions on how to make it. In the meantime I'll just show you it :)

insert + prawa strona: / insert + right side:

a na koniec trochę detali :) / and some details to sweeten the deal:


Buziole!
Kisses!

6 komentarzy:

 1. aaaa! jest cudowny! kocham każdą najmniejszą kieszonkę :)
  cudownie tam było być z Tobą i Kasią - wspomnienia bezcenne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) hihi dzięki, czekam na to czym Ty powalisz zaraz :D

   Usuń
 2. OMG KASİA!!! jest bosko a nawet lepiej :D jakby wiosna Cİ wpadla do alumu jeszcze raz!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie :) Bo świecisz i promieniujesz jak słońce i to sie mega udziela :)

   Usuń
 3. No to se poslodzily to ja jz nic ńie dodaje hehehe!!! No dobra: jak zwykle do obledu boooooooosko

  OdpowiedzUsuń