01 marca 2016

2016 please be good to us - LO with Gossamer Blue

Hej hej :) Dzisiaj mam dla Was coś wyjątkowego. Sprawdziłam nawet na blogu i ostatni LOs jakiego zrobiłam powstał w listopadzie 2014 r. To ładny kawałek czasu i powiem Wam, że nie tęskniłam. Ale jakoś tak ostatnio, spontanicznie zaswędziały mnie paluchy i takim oto scrapem postanowiłam powitać nowy rok w moim albumie kieszonkowym. Tworząc go wzorowałam się na jednej ze swoich starszych prac, która od dawna wisi u mnie nad biurkiem o tej


materials: Gossamer Blue February kits;
photo: Bajkowe Śluby


Ten LOs jest jedną z dwóch stron witających nowy rok w moim kieszonkowym albumie. Użyłam w nim jednego ze zdjęć, z naszego ślubu, który udokumentowali dla nas Bajkowi. W tym roku, chcę skupić swoją uwagę na kilku aspektach życia, a jednym z nich jest rodzina :) Jako niedawno upieczona, żona pragnę jeszcze bardziej zadbać o nasze życie rodzinne, nie tylko to najbliższe, ale też troszkę dalsze.Ha, zastanawiam się kiedy następnym razem zaswędzą mnie paluchy do tworzenia LOsa :) A tym czasem już za chwilę, już za momencik, kolejne strony z kieszonkowego albumu.

Buziaki!

8 komentarzy:

 1. niech Cię mocniej swędzą! Prześliczny jest :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahah dzięki :) swędzą tylko z czasem cienko :P

   Usuń
 2. Kiedy zobaczyłam Twoją pracę... Po prostu odjęło mi mowę. Jestem zachwycona i podziwiam Cię, wykonałaś coś... Nieziemskiego!

  Chciałabym tak umieć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej, dziękuję :* bardzo mi miło czytać takie słowa :)

   Usuń
 3. och jaki śliczny :) mam nadzieję, że na kolejnego LOsika nie każesz długo czekać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahha :) zobaczymy :P na razie nie mam planów ale kto wie, kto wie :)

   Usuń
 4. jaaaj! jak miło zobaczyć! :)

  OdpowiedzUsuń