06 stycznia 2014

last Christmas… crafts

Well I guess it's high time really to wrap up the Christmas projects. I still have some things to show you.  I think it's our small family tradition to go together to the cinema after Christmas to see a block buster. Over here all of us are small or bigger geeks so Hobbit the movie was a must! Tickets for it were a present this year, but to give a bare ticket is somewhat sad that's why I created these really simple chocolate card holders where I slipped in the tickets as well. I also created a red envelope for a concert ticket for my dad.


Mamy chyba najwyższy czas aby zakończyć pokazywanie wszelkich świątecznych projektów, ale mi zostało jeszcze kilka w zapasie. Mamy taką małą rodzinną tradycję chodzenia do kia tuż po Świętach na jakiś duży film. W naszej rodzince każdy w mniejszym lub większym stopniu jest jakimś geekiem dlatego kolejna część Hobbita była oczywistością, zaś bilety na ten film były prezentem. Ale podarować taki smutny bilet to trochę mało wypada, dlatego stworzyłam te proste czekoladowniki, w które wsunęłam bilety razem ze słodkościami. Zrobiłam też ozdobną czerwoną kopertę na bilet koncertowy dla mojego taty. 


All cards are really simple I recycled some card stock that reinforces the Gossamer Blue kits (I seem to love this material) to create a card frame with a pocket and then used various papers from Studio Tekturek and Color Hills to embellish them. Added just a pinch of ornaments and a ribbon and voila!


Wszystkie kartki są naprawdę proste. Zrecyclingowałam tekturę z jaką przychodzą moje kity od Gossamer Blue (uwielbiam ten materiał) by stworzyć kartkę z kieszonką, a potem okleiłam je różnymi papierami ze Studia Tekturek oraz Color Hills. Na koniec dołożyłam odrobinę dodatków, wstążkę i gotowe!


I also have some festive cards left to show you (I lost count of how many I made this season). They are clean and simple and I hope very one who got them liked them :) I wouldn't be myself if I haven't added some watercolor splashes on them.


Zostało mi tez jeszcze kilka kartek do pokazania (zgubiłam już rachubę ile ja ich stworzyłam w tym sezonie). Są proste ale mam nadzieje, że spodobały się odbiorcom :) No i nie byłabym sobą gdybym nie pochlapała ich tu i ówdzie farbą.Yup! I think that are all festive crafts I have made this season. Now I have to finish my December album (and show it to you) and I'll be ready to call it the end. The end of christmas crafts of course!
Have a nice day!

Ha, myślę, że to już wszystkie świąteczne projekty jakie mam wam do pokazania. Pozostał mi tylko do skończenia grudniownik (który wam pokażę) i to będzie koniec! Oczywiście tylko koniec świątecznych rzeczy.
Miłego dnia!

14 komentarzy:

 1. Te splaszesy są wyborne! uwiebiam je :D

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne! rewelacyjne! boskie! aaaaa! <3 uwielbiam Twoje prace i to jak smakowicie potrafisz je obfocić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. AAAA i moja karteczka :) cudnie Ci wyszła! stoi u mnie na stoliku i nie mogę przestać na nią patrzeć hihi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle cuda i cudeńka! Świetny pomysł z opakowaniem bilecików w ten sposób! No i kartki jak zwykle rewelacyjne..!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pomysł nie mój :P podpatrzony w internecie, i uwierz mi moje wykonanie jest na prawdę skromne :D

   Usuń
 5. rysio <3
  Wszystko śliczne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahahah :D zauważyłaś :D czad imie c'nie? :D a te czekoladowniki to dzięki Tobie wiesz? tycłaś mnie z tym pomysłem, chociaż moje to taka prościzna w porównaniu do Ciebie.

   Usuń
 6. Piękny pomysł na biletowe opakowania i bardzo ładna realizacja :) Pozdrawiam jeszcze noworocznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Aga. Starałam się jak mogłam, żeby wypadło fajnie i chyba udało mi się osiągnąć odpowiedni efekt bo wszystkim się podobało :)

   Usuń