17 grudnia 2012

inspire me… zawieszki do prezentów {inspire me… present tags} free printable


Hej hej. Do Świąt jest już coraz bliżej. Macie już prezenty? Jeśli tak to najwyższy czas zacząć je pakować, albo podpowiedzieć Mikołajowi jak je zapakować :P Pomoże wam w tym najnowsze wyzwanie w Art-Piaskownicy, w którym inspirujemy was w pomysłach na zapakowanie podarków. Ja już pokazywałam wam wcześniej moje tegoroczne sposoby na opakowanie, ale mam dla was coś jeszcze: zawieszki do prezentów.


Hi there! It's so close to Christmas now. Do you have your presents? If so it's time to start packing them, or tell Santa how to do it :P And the newest Art-Piaskownica challenge will be very helpful in it. We have a bunch of ideas for gift wrapping. I already shown you mine, but now I have something essential for gifts: the tags.


Przygotowałam dla was zestaw sześciu tagów z ilustracjami akwarelowymi mojego autorstwa. I jeśli tylko wam się spodobają możecie je sobie wydrukować, wyciąć i dodać do podarków dla najbliższych. Ja już sobie wydrukowałam cały zestaw :)


I prepared for you a set of six tags with my own watercolor illustrations. If you like them you can print them, cut out and ad to the gifts for the loved ones. I already printed a set for myself :)


Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu :) Buziaki i miłego dnia!

14 komentarzy: