11 października 2013

dissolve into the sky

Dawno nie pokazywałam żadnych LOsów prawda? Jakoś tak wyszło, że wpadłam po uszy z PLem i tylko on mi wychodzi tak jak lubię. Przy scrapach sztywnieją mi paluchy i wydaje mi się, że zapomniałam już jak to się robi. Postanowiłam więc przełamać się i stworzyć coś w rozmiarze 30x30 :) Tak powstała ta nieco melancholijna praca. To przez te pochmurne dni co były, jesienna deprecha, kij wie co. Ale praca z niebiańskim Collor Hillsowym papierem i romantycznymi dodatkami (o zgrozo!!) wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie, no i jeszcze trochę słońca wyszło. Cudnie po prostu! Dodam jeszcze, że ta praca powstała do mapki Pirmy, która uwiodła mnie bardzo (swoją drogą kto wymyślił coś takiego, że praca ma być wykonana w 90% z produktów firmowych, żeby mogła wziąć udział w konkursie - porażka…). No nic… oglądajcie :)


It's long since I posted a LO isn't it? It somehow happened that I dived into a PL world so deep that whenever I feel like scrapbooking my fingers are numb and I decide not to. But now it's time to break this circle and do something in the 30x30 size :) And this is hove this slightly melancholic page happened. I think it's because of the sorter days and the gloomy weather we had, or something. But working with the sky blue paper by Color Hills and romantic embellishments (who me?) made my stream of thoughts very positive. That's great! And I will just mention that this page is based on Prima's sketch map which is simply wonderful and inspiring (but I don't like the stupid rue that you have to use 90% of their products to join the challenge… whatever) So, just enjoy!

Dzięki kochani, że czytacie! Buziaki!

Thank you for reading! Kisses!

14 komentarzy:

 1. WOW! Jestem tylko tyle w stanie napisać :) Cudowny! Do mapki też się wczoraj zabrałam własnie, bo mega jest.
  I podoba mi się Twoje zdjęcie i kwiatki (kwiatki!? faktycznie się romantyczna robisz) :) Pięknie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha no :D nakupowałam się tego w Krakowie i jakoś mnie tak kusiły do użycia :P A że mapka Primy i z Primą kojażą mi sie tylko słodziaszne kwiaty to musiałam je tu dodac :)

   Usuń
 2. Anti jaka romantyczna, no nie wierzę :D
  Boski, baaaardzo mi się podobasz w tej odsłonie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :D no mam też swoją duszę romantyczki gdzieś tam w środku :)

   Usuń
 3. I love this! So dreamy and airy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. It is! Thank's to this CH paper :)) Thank you Jess :*

   Usuń