25 października 2013

simple mini album for Gossamer Blue

Ostatnio nachodzi mnie taka refleksja, że w scrapbookingu najbardziej lubię PL i mini albumy. Z tym pierwszym jestem za pan brat a albumów powstaje jakoś mało, ale te co już powstały są kartkowane przeze mnie co chwila aby ożywić wspomnienia. Dzisiaj przybywam do was z kolejnym albumem. Dla Gossamer Blue przygotowałam kurs na recyclingową bazę w kształcie tagów - do zobaczenia >>tutaj<<. Albumik dotyczy mojego ostatniego foto wyzwania hour by hour. Jeszcze w lutym dostałam od Kasi Worqshop cudne badziki z analogowymi zegarami z myślą o tym, że keidyś zrobię mini z fotkami z mojego wyzwania. I oto stało się! Album:


Lately I was thinking to myself that in all of the scrapbooking what I enjoy the most is PL and mini albums. While I'm very good at doing the first one there's not so many minis in my collection although the ones I made are often picked up and viewed to refresh memories. Today I have a new mini for you to show. I created this tutorial for Gossamer Blue - if you want to see how easy is to make this recyclable tag base hop on to their blog. This mini is about my hour by hour photo challenge, I wanted to make it for so long now. In February Kasia Worqshop gave me these beautiful analogue watch badges to compliment my photos. And after many many days here it is! My album:


W środku: / Inside: 
I detale: / And some details: I jak wam się podoba? Ja lubię go za tę prostą bazę i łatwość z jaką się go tworzyło :) Poza tym zostało mi jeszcze kilka takich tagów i kombinuję co by z nimi zrobić - pomysły?

So how do you like it? I have to say it was a pleasure to make it - so easy! And I have some tags left wondering what to do with them. Any ideas?


xoxo

17 komentarzy:

 1. super to wszystko zebrałaś i ubrałaś w kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł z tymi zegarkami ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha :) No zegarki się trochę naczekały na użycie :P

   Usuń
 3. A my lowe twoje albumy! Uwielbiam takie tagi!!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny album jak i sama baza, która wygląda naprawdę ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekstra pomysł, genialne są takie mini albumy! :D
  :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń