31 października 2013

PL - week 19

Hello! Nareszcie przyszła kolej na pokazanie jednego z moich najulubieńszych tygodni w tym roku :) 19tka to był wyjazd do Krakowa na Craftshow. Wszystko w sumie wisiało na włosku bo być może miał być to weekend gdy musiałam być na uczelni. Na szczęście się udało (co prawda wynikło mi  z tego potem zamieszanie małe na studiach ale co tam - warto było!). No to co zapraszam do oglądania:

Hello! At last it's time for showing you one of my favorite weeks this year :) 19th was all about Krakow and Craftshow. I wasn't sure then weather I'll be possible to go there, it was the week when I was supposedly to be at academy. But finally I've managed. 

Materials: Echo Park & Simple Stories page protectors; Amy Tangerine alphas; Crate Paper papers; Studio Calico roller stamp and PL kits; Elle's Studio cards; Basic Grey alphas; Chic Tags; MME enamel dots & stickers; 

Poza Craftshowem wydarzyło się wiele fajnych rzeczy. Uczestniczyłam w warsztatach fotografii jedzeniowej z myślą, że może mi umiejętności podskoczą, ale nie bałdzo :P Poza tym jesień jest wspaniała by cieszyć się kubkiem kawy z koleżanką - odkryłam nowy smak kawa z chilli - bomba! A wisienką na torcie była wycieczka z Magdą do podkrakowskiego wąwozu - namiastka Jury (jednego z moich naj miejsc w Polsce) - białe skały tworzące wielką bramę i barwne liście, wszystko skąpane w słońcu - cudne wspomnienia.

Besides Craftshow a lot f nice things happened. I attended the food photography workshops thinking maybe my skills will go up - but unfortunately they didn't. Also this autumn-ish week was perfect to enjoy a cup of coffee with a friend - I discovered a new flavor - coffee with chili  Amazing! And the best thing about this week was a trip with Magda to see a nearby nature sight at boarders of Jura (one of my fav places in Poland) - white stones and colorful leaves bathed in sun were marvelous - making amazing memories.

Prawa strona: / Right page:

 Lewa strona: / Left page:

 I detale: / And some details:


5 komentarzy:

 1. wszystko pięknie ładnie.. ale nie mogę oderwać wzroku od tego zdjęcia http://4.bp.blogspot.com/-tW3KEs-HWvg/UnJzq4zSgWI/AAAAAAAALkk/M6xTEipdIro/s1600/3.jpg !!! jest boskie :D masz takąąą fajną minkę :D
  a ta poza tym jak zwykle jestem zachwycona Twoim PL <3 :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahaha :D Chomik dostał miche ulubionego jedzenia to się cieszy :D dzięki Marysz :**

   Usuń
 2. To przedzielone zdjęcie! wooow, jestem zachwycona każdym Twoim tygodniem nieustannie ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Your PL pages are so beautiful!

  OdpowiedzUsuń