02 grudnia 2014

present tags for Gosamer Blue and freebie cutfile

Hej kochani! Czy myślicie już Świętach? Ja na pewno! Każdego roku staram się wymyślić nowe sposoby na ozdabianie prezentów, nowe kartki i DIYowe prezenty. W tym roku nie jest inaczej. Tegoroczne grudniowe kity od Gossamer Blue są cudne, wypełnione mnóstwem neutralnych odcieni i dodatków, które idealnie wpasują się w najróżniejsze projekty. Używając papierów z głównego kitu scrapbookingowego i głównego Add-Ona stworzyłam proste zawieszki do prezentów. Dodałam kilka bradsów od Teresy Collins, kilka cekinów, przeszyłam tu i tam i gotowe. Do wycięcia elementów użyłam gotowych różnych cutfilesów do Cameo, ale jeden z nich zaprojektowałam sama. Listki jemioły. I tym plikiem chcę się z Wami podzielić :)


Hello everybody! Is Christmas on your mind? On mine most certainly. Every year I’m trying to think of new ideas to embellish my presents, crete new cards and DIY gifts. This year is no exception. This years December Gossamer Blue kits are amazing and filled with lovely neutrals that will pair excellently with any project you can dream of. I used some papers from Main Kit and Main Add On kit to create simple present tags. I added the Teresa Collins Brads and some sequins, sew here and there and viola. I used different cut files for my Cameo but one was designed by myself and I want to share it with you: the mistletoe leaves :)
xoxo

5 komentarzy:

 1. super tagi... gałązka extra poluje na wykrojnikową ale jakoś zawsze cena mnie przeraża... szkoda że nie mam też cameo ;( oo a dziś tworze listę marzeń! biegnę pisać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łatwiej w tym przypadku chyba już o wykrojnik :) ja jak nie miałam ani tego ani tego wycinałam samodzielnie - niewolnicza praca wręcz :D

   Usuń
 2. Świetny dodatek do prezentów! :)

  OdpowiedzUsuń