01 stycznia 2015

crafty summary of 2014

Rok 2014 to rok zmian i zwolnienia tempa. Mniej postów, mniej LOsów i innych kraftów, jedyne co nie uległo zmianie to Project Life. Nadal tworzę go w miarę regularnie już drugi rok i mam nadzieję tak pozostanie w 2015, co do innych rzeczy to zobaczymy co wyjdzie w praniu :) 

Year 2014 was a year of changes and slowing down. Less posts, LOs and other crafts. The only steady thing is my PL album that I create for a second year now and plan to continue. As for the rest we'll see how the things would roll :)

 1. 2. 3.

W 2014 powstała zaledwie garstka LOsów. Lubię je wszystkie i chciałabym robić ich więcej, ale chyba bardziej wolę ten czas poświęcić na prowadzenie kieszonkowego albumu :)

In 2014 I created only a handful of LO pages. I like all of them but I think I like better the time spend over the pocket album than doing 12x12 scrapbook pages :) 

 1. 2. 3.

A na koniec mini albumy :) Zaraz po PL to moj ulubiony sposób na klejenie papieru. Mam nadzieję, że w tym roku wydarzy się sporo ciekawych rzeczy, które warto będzie umieścić na mini stronach.

And for the end mini albums :) Just after PL it's my favourite form of glueing paper. I hope that this year will bring me many interesting moments that will be worth putting onto mini pages.


A Wam jak upłynął craftowy rok? Mam nadzieję, że twórczo :) Niech 2015 będzie jeszcze bardziej kreatywny!
And how was your crafty year? I hope it was good :) Let the 2015 one be even more creative!

2 komentarze:

  1. Kasia super podsumowanie! Piekny rok uchwycony w PL no i swietne LOsy, albumiki :) Moze mniej, ale na pewno super! Zycze, aby 2015 tez byl kreatywny na wszystkich plaszczyznach jakie sobie wymarzysz!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję :) na pewno chciałabym się jakoś rozwinąć, zamiast wałkować w kólko to samo :)

      Usuń