17 lipca 2014

PL week 5

To już czwartek? Jej, ten tydzień leci jakoś strasznie szybko. Zwolnij czasie, proszę, daj mi się rozkoszować tymi upałami! Tak, w tym roku uczę się cieszyć gorącem :) Co roku zwykłam marudzić na wysokie temperatury, ale teraz uczę się cieszyć tym co jest, przecież "zaraz" zima :P A te letnie ciepłe tygodnie z radością wkładam do albumu.


It's Thursday already? This week is going so fast. Time please slow down, let me cherish the hot weather. Yes! This year I'm learning to accept the hight temperatures :) In the past I used to feel annoyed by too much sun but this time it's different, I'm having fun :) Also I remember that it's going to be Winter "soon" :P And I'm puting the warm week memories into the album.

4 komentarze:

 1. Kasiu, czy to są karty z jakiegoś zestawu PL? Jeżeli tak, to czy można wiedzieć z jakiego? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne :) Tu jest mieszanka różnych rzeczy tak na prawde, nigdy nie robie z jednego zestawu, bo to mnie nudzi :) dwie górne duże to Midnight Collection od Becky Higgins, Górna mała to darmowy wydruk oferowany przez STudio Calico, niżej to Amy Tangerine jakas stara kolekcja, tak samo karta z napisem "week end". To w różowe kropki i zielone listki to papier scrapbookingowy nie pamietam jakiej firmy, a ostatnia duza karta to bodajze kolekcja kart PL BeckyHiggins "flea market ediition". Ufff… duzo tego :)

   Usuń
 2. te Twoje detale są mega, wgapiam się i wgapiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :* uwielbiam te wszystkie malutkie rzeczy, zawsze sie powstrzymuje aby nie przedobrzyc ^^

   Usuń