About

Hej!

Witaj na moim blogu. To mój kawałek internetu, w którym dzielę się z wami swoimi pasjami.
Na obecną chwilę jestem "Panią" magister inżynier biotechnologii. Totalnie nie praktykującąa. Od września 2012 daję sobie rok na podjęcie zupełnie innej ścieżki w życiu. Chcę poświęcić się swoim twórczym zainteresowaniom.
Jak to sie wszystko zaczęło? To proste, od dziecka uwielbiam rysować, malować, kleić i kombinować. I tak zostało do dziś.

(Zdjęcie autorstwa: Magdalena Brymerska)


10 rzeczy których o mnie nie wiesz :)
 1. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam scrapbooking strasznie mi się on nie spodobał i powiedziałam sobie, że na pewno się tym nie zainteresuję.
 2. Pochłaniam seriale jak gąbka. Świetnie mi się przy nich tworzy. Obecnie zaczęłam przygodę ze Star Trekiem (w końcu nasz psiak nazywa się Worf - warto poznać skąd to imię)
 3. Jestem potworną gadżeciarą i uwielbiam otaczać się fajnymi przedmiotami. No i muszę z tym walczyć aby trzymać się w granicach rozsądku.
 4. Jestem bałaganiarą i to tak straszną, że aż mi to przeszkadza i o dziwo udaje mi się trzymać porządek.
 5. Jestem geekiem i nerdem, introwertykiem i odludkiem. Czasem mam wrażenie, że jestem kosmitą.
 6. Zawsze chciałam mieć okulary ale moja "wada" wzroku wynosi 0.0 na prawym i -0.25 na lewym, tak więc zostają mi tylko zerówki, których nie mam.
 7. Uwielbiam gotować (i nawet lubię zmywać). Dodatkowo zawsze staram się podać posiłek w jakiś ładny sposób.
 8. Kocham spać. Gdyby dało się tym zarabiać, mogłabym zostać milionerem.
 9. Bardzo łatwo się zniechęcam i obrażam gdy coś mi nie wyjdzie. Lepiej do mnie wtedy nie podchodzić bo gryzę. Rzadko też wracam do porażki i staram się podjąć wyzwanie jeszcze raz.
 10. Czasem zapominam całkowicie o jedzeniu i wieczorem okazuje się, że umieram z głodu. Gdyby nie mój chłopak, pewno już bym nie żyła ;)
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼Hi!
Welcome on my blog. This is a small piece of internet that belongs to me. I share in here some of my passions with you.
At this point I am "Miss" Master, BSc of Biotechnology. Totally out of practice. Since September 2012 I gave my self a year to try out another way of life. I want to do what I love that is creating and crafting.
How does it started? It's simple. SInce I was a kid I loved to draw, paint and glue things together. It stayed like this till today.

10 things you don't know about me :)
 1. When I saw scrapbooking for the first time I totally didn't like it and I told my self never to try it.
 2. I watch TV series like and addict. They I great as a background when I'm crafting. Currently I started watching Star Trek (I have to know more about Worf - the character after whom our dog is named)
 3. I love gadgets! The more the better, however I have to fight with this urge to keep it within reasonable limits.
 4. I am a terribly messy person. It's so bad that it disturbs me heavily. That's why I keep things clean most of the time :)
 5. I'm a geek and nerd, introvert and recluse. Sometimes I think I'm an alien of some sort.
 6. I always wanted to were glasses. However my sight defect is 0.0 on right and -0.25 on left eye, that's why I can only were "0" glasses which I do not have.
 7. I love to cook (and to wash dishes!). Besides I always try to serve the dish in some nice looking way.
 8. I love to sleep! So much that if they pay me for this I would be a billionaire now!
 9. I easily discourage and get easily offended. It's best not to encounter me when I'm at this state. Moreover I rarely go back to my failures to repair them.
 10. I sometimes completely forget to eat, and when it's evening I'm starving. If it wasn't for my boyfriend I probably would be dead by now.