13 lipca 2012

Scrapy dwa {Two scraps}

Powoli doganiam Liftonoszki w ich wyzwaniach, więc dzisiaj mam dla was dwa kolejne lifty. Jej, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że jestem tym DT. Mam takiego kopa i inspirację do klejenia papierów, że hej. Nie wiem czy bym siedziała tyle czasu zakopana po uszy w papierze, gdyby nie Liftonoszki :) Serio, codziennie mam zawalone biurko ścinkami (czasem przez to, że nie posprzątam poprzedniego dnia :P). Pierwsza z prac to lift Rahel Menig, który zaproponowałam dziewczynom z zespołu. Na mojej pracy wylądowały moje nowe ulubione buty. Niestety za małe, nie mogę ich zwrócić, więc chodzę w nich od święta i cierpię dla piękna (jaki tani rym…).


Slowly I manage to catch up with challenges from Liftonoszki, so today I have another two lifts. Yay! I'm so happy to be in this DT, you cannot even imagine. I am full of inspiration to cut papers. I don’t know whether I would have spent that much time on work, if it hadn’t been for Liftonoszki :) Seriously, almost every day my desk is full of paper (sometimes because I haven't clean it the day before :P). The first work presented is lift of Rahel Menig, which I proposed to girls from team. On my work you can see my new fav shoes. Unfortunately they are too small and I can't return them so I only wear them on big occasions and suffer for beauty :P


Druga praca to jakieś totalne szaleństwo. Dziewczyny rzuciły na warsztat pracę Mumki. Jej styl jest bardzo niepowtarzalny i trudny do uchwycenia. No ale wyzwanie to wyzwanie. Wzięłam wąsowy papier, który kiedyś bez namysłu chwyciłam w sklepie (a potem zachodziłam w głowę co ja z niego zrobię?), trochę farby, jakieś taśmy, wąsowa fota i oto scrap. 


Next work is a total crazy stuff. Girls proposed to lift a work by Mumkaa. Her style is so original and hard to lift it made a challenge very tough. But challenge is a challenge, so I grabbed the mustache paper, which I bought on a whim once (and then I thought what for?), some paint and tapes, mustache photo and here we go a scrap.

19 komentarzy:

 1. Jaki rozmiar buciszow :D?
  Scrapisze genialne, kazdy ma w sobie to cos! Ten wasaty papier jest mega dziwny haha;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 38,5 i teoretycznie, tej samej firmy inne buty leza genialnie. A te sa ewidentnie za male :P ale nie ma bata, pocierpie troche :P

   Dzięks- te wasy szczerze mowiac nie wiem po co kupilam, lezaly na polce w przecenie :P

   Usuń
 2. wąsaty scrap jest niepowtarzalny! uwielbiam go!
  Papier faktycznie szalony:D

  OdpowiedzUsuń
 3. ależ fantastyczne scrapy! lowe wąsaty :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Oba świetne! bardzo fajne mazaje na wąsatym zrobiłas:D

  OdpowiedzUsuń
 5. idealnie sobie poradziłaś!
  Kocham oba, sa niepowtarzalne! :) cudcudcud!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powiem Ci że ten wąsaty rządzi!!! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dzięks Jasz. Jak na razie to moj anajbardziej szalona praca.

   Usuń
 7. Boskie! Bardzo mi się podoba ten wąsaty papier, super!
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, też go lubie, chcociaz nie wiem, czy odważyłabym się go użyć jeszcze raz :P

   Usuń
 8. orajusiu, a jak ja się cieszę, że jesteś w tym DT :) no cuda wianki po prostu. wąsy mnie zabiły. a buty są rewelacyjne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :D nie wiem kto bardziej, bo to wy mnie do pracy motywujecie :D

   Usuń
 9. przezabwna zabawa z wasmi,.. jak byłam dziwczynka to uwazała,ze prawdziwy mężczyzna to ten który ma wąsy, bo Tata miał ..i ma do dziś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, dobre :) Mój tata też ma i nie wyobrażam go sobie inaczej jak z wąsami :)

   Usuń