14 marca 2013

a day from a fairy tale

W lutowych planach uwzględniłam zrobienie chociaż jednego mini albumu i może nie wyszło mi to w zeszłym miesiącu, ale w końcu, z małym poślizgiem taki album powstał. Już dawno chciałam zrobić mini album według kursu Kasi który pokazała na blogu ILS. Jest mega prosty i szybki do wykonania i daje bardzo fajny efekt. Zobaczcie sami, uwaga, będzie sporo zdjęć ;) 


In february planns I've included making a mini album and although I failed back then I've made one this month. I long planned to make an album according to Kasia's tutorial from the ILS blog. It's very easy and quick to make and results in great effect. Just see for yourself, be warned ther's quite a lot f photos today.


Zdjęcia pochodzą z grudniowego spaceru, gdy świat na jeden dzień zamienił się w bajkę. To był najcudniejszy dzień całej tej zimy i chyba kilku zim co były  i będą i chociaż marzę już mocno o wiośnie to uśmiecham się sama do siebie gdy myślę o tamtym dniu :)


The photos were taken on very special December day when whole world changed into a fairytale. This was the most wonderfull day of the winterdays we had. And although I dream of Spring to come very much I smile every time I think of that day.
No i finalnie całość :) Mam nadzieję, że wam się podoba i nie macie odrazy na twarzy, że w chwilach gdy wszyscy chcą wiosny ja pokazuję jeszcze zimę :P Następna praca będzie już wiosenna!


And finally teh whole album. I hope you like it and don't feel disguisted by me showing winter photos when everybodey dream of spring :P I promis the next work will be blooming with spring feeling!

 xoxo

13 komentarzy:

 1. Jaki piękny album! Aż żałuję, że z tej niesamowicie pięknej zimy mam tak mało zdjęć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może coś tam się da wyskrobać na pamiątkę :) dzięki!

   Usuń
 2. cudowny jest ten album!! chcemy wiecej! chcemy wiecej! chceeeemyyyyyy wieeeeceeeeej!! :D
  cudownie dobralas kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, dzięki :D z albumami moze być krucho bo idą mi trochę opornie :P

   Usuń
 3. ale fajny albumik, taki zimowy w kolorystyce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie się tez bardzo podoba!
  Mam pytanie: skończyła mi się taka czarna taśma do wystukiwania napisów. Czy można ją gdzieś kupić, jak się ona zwie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki!
   Co do taśmy, spojrzałam na allegro i tam można ją znaleźć po wpisaniu "taśma DYMO" - tak jak to urządzenie-wytłaczarka :)

   Usuń