08 sierpnia 2013

project life - week 7 for Gossamer Blue

No to wracamy po przerwie do Project Life :) Cieszycie się? Nazbierało mi się już trochę gotowych tygodni do pokazania więc myślę, że czwartki z PL znów będą regularne. Nareszcie też mogę wam pokazać co zrobiłam z materiałami od Gossamer Blue.  Pierwszy raz pracowałam z gotowym kitem i muszę wam powiedzieć, że to fajna zabawa. Moim zadaniem było stworzyć coś z głównego zestawu, który jest wystarczający na kilka rozkładówek PL, a połączony z dodatkami które już macie w domu wystarczy spokojnie na cały miesiąc.

So we're back online with Project Life :) Are you happy, 'cos I am! I've collected a few pages already, so I think that PL Thursdays will become regular again. Also I can show you what I've prepared with Gossamer Blue materials. It was my first time ever working with a kit and it was a great fun. My task was to create a page with only Main Life Pages Kit, which is enough to make a couple or more spreads on its own. And when you join this kit with the things you already have in your stash you can easily cover a whole month of PL.


Materials: Echo Park page protectors; Gossamer Blue Life Pages Kit;

Tydzień siódmy to oczywiście Wrocław :)) Superancki grill w parku ze wspaniałą ekipą, a potem romantiko weekend z Piotrkiem. Był też oczywiście Frankie's i boskie soki. A trochę wcześniej w czwartek pamiętny przegląd teczki na ASP. To był dobry tydzień :)

Week seven was about Wrocław :)) The awesome barbecue in the park with amazing team, and later a romantic weekend with Peter. There were also juices from Frankie's. And earlier that week the memorable portfolio review that got me to Art Academy. That was a very good week :)8 komentarzy:

 1. uwielbiam PL w Twoim wydaniu !! cuuudny ! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. genialny :) kocham Twój PL :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne! Tak naprawdę dzięki Twoim pracom po raz pierwszy zobaczyłam potencjał Project Life :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudo Kasia! :) mega, mega cię podziwiam, Twój PL jest jednym z niewielu, które uwielbiam oglądać - oglądać a nie tylko rzucać okiem;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Madzia :* Mjut na uszy jakby to Puchatek powiedział :)

   Usuń