16 września 2013

almost not me

Yellou! Dzisiaj zapodam czymś dziwnym i pewnie jak rzucicie okiem na zdjęcia to pomyślicie, że to post gościnny albo co. No bo kto to widział ja i kwiatki, i romantiko, i kartki, i chrzty i w ogóle. No ale trzeba czasem. W rodzinie zdarzył się chrzest, niestety na mamę chrzestną mnie nie wybrali… ale jak to rodzina jakieś drobne co nie co trzeba było i tak powstała ta jedyna w swoim rodzaju kartka :) Długo myślałam coby to zrobić i doszłam do wniosku, że coś "nowoczesnego", by nie przeszło, bo nie wiedzieliby z czym to się je, dlatego poleciałam w klasykę. Dobra koniec gadania, patrzcie! Dodam jeszcze, że listki i duży kwiat to moja własna robota :P


Hello! Today I will show you something totally different and unexpected. You may think it's some kind of guest post or something but no! It's me! Who would have thought me and flowers, romantic, baptism and so on. But sometimes you have to. there was a baptism in my family (but they didn't want me for a Godmother :P) and it would be bad to show up with empty hands that's why this card :) I gave it a lot of thinking  believe it or not, and came to the decision that it has to be classic, they wouldn't understand the modern thing I guess. Ok, I stop talking now, or maybe not? I'll just add that the big rose and leaves are my own invention ;)

A zanim sobie pójdę kilka szczegółów: / And before I leave some more details:
I jak wam się podoba taki zakręt o 180 stopni? Ja powiem szczerze bawiłam się przy tym nieźle ale nie prędko powtórzę taki wyczyn :) 

And how do you like such 180 degrees change in my style? I have to tell you it was a great adventure but I won't repeat it soon I guess :)

Buziole!
Kisses!

15 komentarzy:

 1. Jest.. piękna :D idealnie dobrane kolory :) Wiesz, może i czasem trzeba pójść bardziej w tę stronę? ;) Jedna kartka raz na tydzień! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha :P Zwariowałabym chyba po miesiącu. Wystarczy mi raz na ruski rok kiedy zachodzi jakaś potrzeba :)

   Usuń
 2. Zakręt mega! :) A kwiatek i listki są po prostu wow ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie full profeska, bardzo podoba mi sie papier-baza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :D no daleko do profeski :P Brak mi tych wszystkich wykrojników i czego to jeszcze profesjonalistki nie posiadają :) ale dziekuje :)

   Usuń
 4. SUPER!!! piękna i w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
 5. chciałabym więcej takich! :D śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 6. wowza, super! i kolorki moje ulubione :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :P Chłopiec był, więc błękicik gwarantowany :P

   Usuń
 7. Antiiii! Padłam! Oczy mi z orbit wyszły, że to Ty, że tak! PIĘKNA! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahaha :D c'nie :D pewnie musiałaś sprawdzić trzy razy adres, że jesteś na właściwym blogu :D dzięki kochana :*

   Usuń
 8. Yeah, kinda different, but pretty! The flowers are wonderful combined!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha :) Yep :P It had to be, my family is pretty conservative when it comes to card aesthetics. I'm afraid that if there were a splash of paint on it they would ask if t was an accident :P

   Usuń