19 stycznia 2014

life lately #52 - a year of memories!

A year ago, I set my 25 goals before 26th birthday. One of them was to document more of our daily life in photos and that's how the series life lately was born. I'm bad with long term projects, and a challenge that would last a whole year sounded pretty impossible at that time but I picked it up anyway and surprisingly finished with success! Some times there where small hick-ups with punctuality but I don't care. I'm happy! Now I have a lots of photos that I can put in my album and make beautiful memories out of it. This project motivated me to snap daily captures with my camera and phone and I love it so much that I will continue it for a second year with the same rules.


Rok temu, sprecyzowałam swoje 25 planów przed 26 urodzinami. Jednym z moich goli było częstsze dokumentowanie naszego codziennego życia w zdjęciach i tak narodził się projekt life lately. Nie jestem za dobra w długoterminowych planach, a już takich które miałyby trwać rok to jestem zła, ale mimo wszystko podjęłam się wyzwania i skończyłam je z sukcesem! Tylko czasami były małe potknięcia w punktualności ale to nie ma znaczenia. Jestem szczęśliwa bo mam całą dużą kolekcję codziennych zdjęć gotowych do umieszczania w albumie by powstały z nich cudne wspomnienia. Uwielbiam ten projekt za to, że motywował mnie codziennie do używania aparatu i telefonu, uwielbiam go na tyle, że będę go kontynuować przez kolejny rok na tych samych zasadach.And how was my last week of the project?
► Very busy and creative :) I love the feeling that there's still a lot to learn for me.
► Very busy! It's almost the end of the first semester and I have quite a lot of projects to finish.
► But also very pleasant. Celebrating my b-day a little bit earlier because today it's academy day and I cannot skip it.
► But I'm not sad :) I'm very happy, and so glad I have such lovely friends :) Thank you Mira, Marysza and Magda :* 

A jak minął mój ostatni tydzień w tym projekcie?
Pracowicie i kreatywnie :) Uwielbiam to uczucie gdy uczę się nowych rzeczy.
Pracowicie! Oj tak zbliża się koniec pierwszego semestru na uczelni i mam trochę projektów do ukończenia.
A także bardzo przyjemnie. razem z rodzicami świętowaliśmy moje urodziny, trochę wcześniej, bo dzisiaj muszę być na zajęciach niestety.
► Ale nie jestem smutna :) Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna za tak kochane znajome :) Dziękuję Miro, Marysz i Magdo :*

Thank you all who are reading and where with me for all this time :)
Dziękuję wam moi drodzy czytelnicy i wam jktórzy byli ze mną przez cały ten czas :)


23 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego Anti! Wytrwałości w kolejnych planach :*
  Super wygląda ten mega kolaż!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo :) sama jestem trochę pod wrażeniem ze sie udało :)

   Usuń
 2. Wsztstkiego co szczęściem się zwie:-) ja też styczniowa jestem:-) kolaż super.będę Cię namiętnie podglądać i mam nadzieję,że się nauczę robić journali:-) już się nie mogę doczekać jak zobaczę Twój z bliska:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje :)) na następne spotkanie cos przyniosą :) może po jednym z każdego :P LO, mini album i journal to sobie pomacasz :Pwroce i bede siedziec nad innymi praca

   Usuń
  2. Byłoby świetnie,bo szczerze mówiąc nawet nie wiem czym się różnią:-) w takim razie byle do lutego:-)

   Usuń
  3. to jest prosciuchne :) zobaczysz na przykładach i wszytsko będzie jasne :))

   Usuń
 3. Gratulejszyns! Uwielbiam Ten Twój projekt, więc tym bardziej cieszę się, że Ci się udało zrealizować zamierzenia! Najlepszości Bambolado!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego! Piękny projekt i genialna realizacja! Super, że się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sttooooo laaaat! <3
  Jeeeny ile zdjęć! Ja powiem Ci że odkąd mam nowy telefon to zaczęłam dokumentować życie na codzień.. no przynajmniej próbować! I uwielbiam to! W sumie to ty byłaś inspiracjo-kopem! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojojojo :** Low ju Maryszko :))) powiem Ci, że takie fotki są strasznie fajną pamiętką i nadal po roku, nie chcę przestawać je robic. Czasami mam dołka i trudno znaleźć 4 foty, ale cieszę się, że w końcu się udaje, bo to kolejny niezapomniany tydzień :)

   Usuń
 6. Sto lat! Oby ten rok przyniósł jeszcze więcej wypełnionych projektów :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Sto lat! :)) Gratulacje z ukończonego projektu:)
  i powodzenia w kolejnych zaplanowanych ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. spełnienia marzeń i samych szczęśliwych chwil! I niech Cię kreatywność nie opuszcza :) chociaż chyba się o to nie boję ;) :*
  kolaż fantastyczny, gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :D czasami kreatywność i wena robi sobie wolne, więc życzenia się przydają, by jak najmniej było tych wolnych dni :) dzięki bardzo :)

   Usuń
 9. Trochę spóźnione, ale również Ci życzę spełnienia marzeń i planów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie jest za późno, a nawet fajnie, bo moje urodziny trwają troszkę dłużej niż 1 dzień dzięki temu ^^ dziękuję Ci :)

   Usuń