04 stycznia 2015

PL week 29 for Gossamer Blue

W styczniu będzie jeszcze trochę grudniowo i świątecznie. Tydzień 29 w moim albumie to początek świątecznego sezonu. Pojawiły się pierwsze akcenty czerwieni, grzane wino i pracowanie nad prezentami. I chociaż styczniowe kity Gossamer Blue skupiają się na innych tematach wyciągnęłam z nich trochę zimnych kolorów aby oddać trochę zimowy charakter tamtego okresu. 
materials: WRMK page protectors; January Gossamer Blue kits;
 Hello! In January it will be still a little bit December-ish and holiday-ish. Week 29 in my album is about the beginning of the holiday season. First accents of red started to pop up, there was mulled wine and I started to work on handmade presents. And although January Gossamer Blue kits are revolving around love topics I pulled out some mint cards to give the impression of the winter times.


4 komentarze:

 1. Jak zwykle podobają mi sie Twoje dzieło. I wiesz co? Kiedyś pisałam, że nie chce sie wtej dziedzinie rozprestrzeniać, ale zaglądnęłam do sklepu Paperconcept i oszalałam. Chciałabym zrobić albumy tą techniką po swojemu. Tak wszystkie zdjęcia są na dysku i trudno je rzeglądać. Chyba zacznę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) ahaha no to świetnie :)) Ja cały czas mam w jakiś odległych planach zrobienie jeszcze podobnego albumu o moim pobycie w stanach - mnóstwo fot siedzi na dysku, a chciałabym mieć chociaż część tych wspomnień jakoś tak bardziej namacalnie :) Trzymam kciuki za Ciebie takie projekt to dobry cel na 2015.

   Usuń
 2. Pięknie jest! Ja oficjalnie zaczynam od 2015 roku, mam nadzieję, że dojdę do takiej perfekcji jak Ty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki :) Na pewno się uda szybciej niż myślisz :)

   Usuń