12 lipca 2015

You Are Here mini album with Gossamer Blue

Hej hej! Chyba mam mini albumową fazę :) Tym razem udokumentowałam nasz weekendowy wypad z rodzinką do Rogowskiego Arboretum. Znów postawiłam na prosty układ: trochę zdjęć, trochę dodatków, a żeby nie marnować czasu na cięcie papierów użyłam kart, które normalnie wsadziłabym do kieszonek. Wszystkie materiały znalazłam oczywiście w Lipcowych kitach od Gossamer Blue. Pamiętam, że gdy zaczynałam przygodę ze scrapbookingiem robiłam tylko LOsy, idea mini albumu mnie trochę przerażała, bo to jakby kilka(naście) mini LO na raz. Teraz role się odwróciły. Nie robię już layoutów, za to mini albumy (takie proste maluchy) sprawiają mi najwięcej radości.


Hello! Today I want to get you inspired for some min album action. I don’t know how about you but when I started scrapbooking I was all about layouts and I was afraid of minis. You know lot’s of pictures, each page is a mini LO how can you make it to work? But now I’ve found my own formula and I love making minis. To make things easy I just printed pictures and used Life Pages cards so I didn’t have to cut paper. Then mixed it with some beautiful embellishments from Gossamer Blue July’s kits and bam. It’s done :) They are the best way for me to scrapbook many pictures at once to make memories from different events.
W planach mam więcej takich maluchów. Na mojej wakacyjnej liście To Do (już od dwóch lat :P) mam oscrapowanie naszych wakacyjnych wspomnień. I chyba nareszcie znalazłam na to sposób :)

 Now I have a plan to scrapbook some more. On my Bucket list there’s a project to scrapbook our past vacation memories and using this method will make it quicker :)


Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do działania :)
buziaki!


I hope you feel inspired for some mini action :)
kisses!

8 komentarzy:

 1. Piiiikny!!!!!!!!!!!!!! Trzymam kciukolce za więcej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam takie maluchy, mi najszybciej zawsze z mini albumami idzie... Nawet stronę w PLu robię dłużej niż albumik ;)
  Twój albumik jest fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie PL wygrywa chyba jednak pod względem prędkości, ale to może już wprawa. Chociaż ostatnie mini śmigałam :P a jeszcze kilka chce zrobić.

   Usuń
 3. tyle sie napisałam i zjadło mi komentarz.. ble :P

  No to jeszcze raz!
  Cudny album! W życiu nie wpadłabym na to, żeby użyć karty do PL w mini albumie! Genialny pomysł, nie trzeba ozdabiać każdej karty! Jaka oszczędność czasu :D

  I jakie piękne zdjęcia!! Tacy uśmiechnięci wszyscy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha :) Nie trzeba ozdabiać i papier jest już pocięty - podwójna korzyść :)

   Usuń