25 października 2015

October wreath with Gossamer Blue

Hej kochani! Wpadam do Was dzisiaj z czymś innym niż Project Life. Gdy tylko dostałam październikowe zestawy od Gossamer Blue pierwsze co wpadło mi w oczy to cudowne papiery z głównego kitu. Od razu wiedziałam, że muszę coś z nimi zrobić. Wybór padł na jesienną dekorację do domu, prosty wianek z nieśmiecących liści :)


Hello! I'm comming to you today with something else than Project Life, a simple fall decoration I created with lovely October kits. When I unpacked the main kit I immediately fell in love with the papers and color combo. I thought I’ll make a mini but then I came up with an idea that I want these colours in my craft corner :) That’s how the idea of fall wreath was born.


Wyjęłam z szafki plotter, zaprojektowałam listki i do dzieła. Po jakimś czasie miałam wystarczająco dużo listków do zrobienia wianka. Jeśli też chcieli byście taki machnąć to zapraszam na bloga GB skąd pobierzecie pliki do wycięcia :)

I took out my Cameo from the closet and set it to cut. After a while I had enough leaves to create the wreath. And if you want to make a similar one head on to GB blog to download the cut files :)
Do zrobienia mojego wianka użyłam 4 różnych papierów wybierając ich różne strony. Całość robiłam raczej na oko celując w średniej wielkości wianek zużywając jakieś 2/3 każdego papieru, po 36 listków na kartkę. 


To create my wreath I used 4 different papers sometimes both sides. Depending on the size of the wreath you can create your leaves smaller or bigger. I used around 2/3 of 12x12 paper making 36 pieces from each.


Z kawałka tektury, z pomocą cyrkla, wycięłam okrąg, listki  pozginałam w połowie aby dodać im wymiaru a potem całość przykleiłam magiciem w dwóch kierunkach. Na koniec dodałam korkową kokardkę i drewienko i sznureczek do zawieszenia i gotowe.


When I had my leaves ready I used a compass to draw the circle on the card stock (the one that reinforces kits) and cut it out. Now it was time to start glueing the leaves on. I arranged them in two opposite directions and when I was finished I adorned it with a Dear Lizzy cork ribbon from Main Kit and the “october” wood veneer from Life Pages Main Kit.


5 komentarzy:

 1. świetny pomysł :) wianek jest przepiękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oja! Piękny jest! Muszę sobie taki w wolnym czasie (jak go znajdę) zrobić!! :O Idealne na wykorzystanie skrawków papierów, których żal wyrzucić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko wycinanie ręczne Oo? Nie umrzesz? Ja to chociaż maszynke mam :P

   Usuń