05 grudnia 2015

PL week 17

Hej ho :) Przerywam na chwilkę nadawanie świąteczne by nadrobić kilka zaległości z kieszonkowym albumem. Wracam aż do października bo takie mam tyły :P Ale patrzcie… śnieg :) Tak, ja uniknęłam tego śniegu wyjeżdżając na wieś, ale Maryszka przysłała mi taki świąteczny widok od niej z okna. Na wyjeździe łapałam jesień mimo deszczu i słoty, a po powrocie poczyniłam trochę przygotowań na zimę i rozkoszowałam się ciepłym domem :)


materials: past Gossamer Blue kits; Studio Calico letters, badges;


Jakość zdjęć nie najlepsza… też zapewne cierpicie na niedobór słońca, co nie? Dobrze, że wczoraj trochę wyjrzało z zza chmur od razu poziom produktywności wzrósł mi o 100% ;)
miłego weekendu!

4 komentarze:

 1. Oj, znam ten ból, ciężko jakiekolwiek zdjęcia zrobić, a perspektywa walki z rozkładówką sprawia że dostaję dreszczy. Tak więc pal sześć fotki, projekt wygląda bosko :) A swoją drogą, cały czas się zastanawiam- jak ty uzyskujesz ten magiczny efekt na zdjęciach, które później wykorzystujesz? Podglądam Twoje koszulki już tyle czasu, a wciąż nie rozgryzłam tego fenomenu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może to obróbka? Wszystkie zdjęcia z telefonu mielę przez aplikację VSCO - i dopiero takie drukuję. Jest trochę strat jakości przy rozjaśnieniu i takie tam, ale na tak małym formacie nie widać. No bez VSCO ani rusz :)

   Usuń
 2. Ta siódemeczka odwrócona!! Uroczysko! BTW Jesteś moim Mistrzem w kwestii mały zdjęć w PL! Jakoś tak zawsze to to tak pięknie u Cie wygląda!

  OdpowiedzUsuń