28 lutego 2012

Enjou Life!

"Enjoy Life" to temat kolejnego wyzwania z serii 12/12/12, które to prowadzimy na Piaskownicowym blogu. Druga edycja jest inspirowana pewnym filmikiem, który wywołuje uśmiech na mojej buzi gdy tylko go oglądam. Wierzę wtedy, że wszystko jest możliwe.

"Enjoy Life" is a next topic of the 12/12/12 challenge we're having on our Art-Piaskownica's blog. Second edition is inspired by some video which makes me smile every time I see it. At this moment I believe that everything is possible.


Moja odpowiedź na to wyzwanie miała być boska, miałam  tyle pomysłów w głowie i nawet dobry cytat mi się napatoczył, no ale skończyło się bez fajerwerków tym razem. I tylko tona filtrów z Instagrama uratowała całość.

My answer to the challenge supposed to be awesome. I had so many ideas in my head and even found a suitable quotation. Unfortunately it ended not so good and only tones of Instagram filters made it looking not that bad.


No nic, następnym razem będzie tylko lepiej. I dziękuję wam wszystkim za mega miłe komentarze, to daje kopa i motywację do dalszej pracy :))

Anyway I hope next time it will be better. I also want to thank you all for all the lovely comments, it makes me so motivated to work more :))


6 komentarzy:

 1. fajna strona, mi sie podoba jej prostota :) tez mam tak czesto, mnostwo pomyslow i planow, a potem nadchodzi TEN moment i cos sie obsuwa i nie wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie sie podoba! tlo wyszlo mega! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, mowie ci to tylko filtry z instagrama, w rzeczywistosci jest przecietnie.

   Usuń
 3. ahahhaha! No to jest niesamowicie proste w gruncie rzeczy :p

  OdpowiedzUsuń