02 marca 2012

Spring's Here!

Jej, udało mi się wczoraj wyrwać wcześniej z pracy i załapać trochę ostatnich promieni słońca. Zabrałam ze sobą aparat by udokumentować (głównie dla siebie) wiosnę w Charlottesville. Wydaje się, że zieleni nie ma jeszcze wcale, ale za to udało mi się odnaleźć ponad 10 różnych kwiatów. Do tego jeszcze malutkie listki na krzakach, po prostu aż chce się żyć :)

Yay, I've managed to finish my work earlier yesterday and catch some sunshine before it's gone. I took my camera with me to document (mostly for myself) Spring in Charlottesville. It seems that there is still very little green in here but I've managed to find more than 10 diffeent kinds of flowers. Plus little blooming leaves on trees and shrubs make it all so beautiful.


Wiecie co mnie jeszcze mega cieszy? To, że wracając do domu w kwietniu znów zastanę wiosnę w rozkwicie i w sumie będzie to najdłuższa moja wiosna kiedykolwiek. Kto wie może to jedyna taka wyjątkowa wiosna w całym moim życiu? Mam nadzieję, że poprawiłam wam trochę humor. Przesyłam wam muchos, muchos ciepełka wiosennego!

You know what is also beautiful? When I come back home in April it will be spring at its finest so I will experience a super long spring ever. Who knows maybe it will be the only one such in my life? I hope this post makes you happier. I send you all the warmth of Spring with it!

xoxo
Antilight

14 komentarzy:

 1. czuć jak się wszystko budzi:] choć u mnie to raczej czuć woń bagienną,bo woda już nie wsiąka po tych tonach śniegu .
  Cieszę się Twoim optymizmem :] pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. An, sciskam wiec :) moze jakis hiacynt w doniczce za kilka zlotych, co by podziwiaj jak kielkuje i rozkwita :)

   Usuń
 2. okrooopnie lubię Twoje zdjęcia! Piękne! :) u nas wprawdzie wiosna jeszcze nie w pełnym rozkwicie, ale i tak jest coraz piękniej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje :) no to bardzo dobrze, zycze duzo ciepelka :)

   Usuń
 3. ja też lubię Twoje zdjęcia, zawsze są takie delikatne i z wyczuciem :) dziękuję za Twoje miłe słowa - nie zawsze odpowiadam, ale cieszę się nimi niezmiernie :* :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kocham Wiosne -moja siostre ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Spring is here in Sweden too... So wonderful! What a lovely spring for you! :) Enjoy it all you can!

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne zdjecia, naprawde potrafisz uchwycic magie chwili i wiosenna lekkosc! Na scrapy je! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :** tylko u mnei ze scapami to tak troche na bakier jest… nie potrafie sie przełamać i caly czas boje sie ze wyjdzie be…

   Usuń
 7. Magiczne są twoje zdjęcia;-) Kocham wiosnę, szafirki i kwitnące krzewy i drzewa;-)

  OdpowiedzUsuń