19 listopada 2012

Niestandardowa kartka swiateczna {unusual holiday card}

Poniedziałek równa się nowe wyzwanie w Piaskownicy. Tym razem Huma zgotowała dla nas przepis w którym trzeba użyć włóczkę, guzik, metkę i gwiazdkę. Brzmi smacznie c'nie? Dla mnie był tylko problem z tym, że nie wiedziałam co zrobić. Machnęłam więc nieco niestandardową kartkę na święta.


Monday equals new challenge in Art-Piaskownica. This time Huma has prepared a recipe for us, where you have to use some yarn, button, tag (price tag/label) and a star. Sounds delicious doesn't it? But there was a problem. I didn't know what to do with this combination. So I made an unusual holiday card.


Nie mam dużego zwyczaju do chomikowania rzeczy, bo a nuż widelec będą się nadawać do czegoś. Kiedyś zbierałam takie śmietki, wręcz w nie obrosłam, ale jakiś czas temu powiedziałam sobie basta. Dlatego dosyć trudno było mi znaleźć jakąkolwiek metkę. Na szczęście ta jedna, tak mi się spodobała, że zachowałam ją z zamiarem użycia gdzieś. I dobrze, teraz wylądowała na tym koślawcu :) Polecam wam zobaczyć prace innych dziewczyn z zespołu, są świetne >>klik<<.


I don't have a big practice of collecting small things, so I may or may not use 'em. I used to do it, so it almost overgrown me, but not anymore. That's why it was hard for me to find any tag for this challenge. Fortunately I had this one after some piece of clothing. I liked it so much, and kept it, now it is the time to use on on this funny looking card :) Go and see works of our DT >>here<<.

6 komentarzy:

 1. piękna nietypowa karteczka! :) zazdroszczę siły woli do pozbywania się niepotrzebnych rzeczy, mój pokój jest jednym wielkim zbiorowiskiem rzeczy "a nuż się przyda" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) U mnie to był mus związany z remontem i ograniczeniem przestrzeni do przechowywania wszystkiego. Musiałam zrobić sporą selekcję, i teraz już staram się tak nie zbierać :)

   Usuń
 2. Fajne te Twoje nietypowe kartki. A ja mam chyba taka sama metkę zachomikowana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) Ta jest z tego co poamiętam z pull and bear - nie mogłam się jej oprzeć i tak po prostu wyrzucić :)

   Usuń