21 stycznia 2013

Something sweet


Gdy tylko zobaczyłam kolejny temat zaproponowany przez Uliettę w ramach AJIS od razu przypomniał mi się wierszyk Brzechwy. Ilość słodkości i lekkie barwy jakie proponuje Wayne Thiebaud sprawia, że mam ochotę iść w ten śnieg przez pół godziny pieszo, by kupić sobie ulubione cupcakei i bardzo żałuję, że rzeczony śnieg nie jest tak na prawdę bitą śmietaną albo kremową bezą. Zobaczcie sami:


When i saw the next topic for AJIS proposed by Ulietta a short verse form my childhood came into my mind. The amount of sweetness and light colors from Wayne Thebaud's pictures make me go outside into the snow, to walk for half an hour to buy my favorite cupcakes. If only snow was a whipped cream or a meringue I would jump to this idea immediately  But instead I stayed home and made my interpretation of the topic :)


Dzisiejsza interpretacja  niestety nie jest najwyższych lotów, chyba dlatego, że ilość cukru zakleiła mi zwoje myślowe i jedyne na czym skupiałam myśli to niebo zrobione z tortu czekoladowego. 

My pages are not the best one this time, I guess mostly because while thinking of all this sweetness my brain stopped working and the only thought I have was heaven made all of chocolate cake (like in the childhood verse).


Jeśli nie dosyć wam jeszcze słodkości wpadnijcie na blogi Lejdi, Noomiy i Ulietty by zobaczyć jak na nie wpłynął pan Thiebaud.

And if all this sweetness is not enough for you go see how Lejdi, Noomiy and Ulietta interpreted this topic.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

Poza journalem chciałam wam tez pokazać jeszcze karteluche, którą ostatnio zmajstrowałam dla mojej mamy. Styczeń to w naszej rodzinie bardzo urodzinowo imieninowy miesiąc i jedna uroczystość goni drugą :) Kartka z okazji urodzin powstała do najnowszej mapki w ScrapMap, bardzo prostej i niezobowiązującej. Lubie takie mapki, które lekko i łatwo się przekłada na papier.


Besides art journal page I wanted to show you a card I've made recently for my mum. January is a busy b-day names day month for our family and one party follows another. This card for my mums birthday was made in accordance to the newest card-sketch on ScrapMap. I like this sketch-map because of it's lightness and easiness in translating it onto paper. And that'll be all! Have sweet day :*

I to by było na tyle! Życzę wam słodkiego dnia :*

6 komentarzy: