10 października 2013

pl - week 16 for gossamer blue

Jesień w najlepsze a ja mam dla was dzisiaj trochę wspomnień z jej początków, kiedy była jeszcze niepewna, cały czas było zielono, a ja miałam nadzieję, że lato wróci. Niestety prócz weekendu było naprawdę chłodno i tylko czasem robiło się na prawdę słonecznie. Ten wpis jest też trochę rewolucyjny bo po raz pierwszy udało mi się ogarnąć te duże pionowe karty, bez dzielenia ich na pół. Całość powstała z różnych październikowych kitów Gossamer Blue, które w tym miesiącu były po prostu wspaniałe!

It's fall at it's best and today I have a couple of memories from when it began, when it was still unsure weather it's on or not, when it was still green and I had hope that summer will somehow come back. Unfortunately it didn't maybe except of one really warm day it was cool and only rarely sunny. This spread is something new for me because it's the first time I used only big vertical cars without dividing them. I was always a little bit scared of 4x6 cards. All was created with October kits from Gossamer Blue which are simple brilliant!

materials: Echo park page protectors; Gossamer Blue October kits

To był spokojny tydzień, bez fajerwerek i wielkich wydarzeń skupiłam się więc na prostych codziennych rzeczach o których chcę pamiętać. Tak więc pierwszy  życiu robiony ręcznie makaron, czy rosnąca kolekcja vintydżowych rzeczy do kuchni pasują tu jak ulał :) Dodałam do tego szczyptę jesień i ostatni cieplutki weekend i wszystko zgrało się w jedną całość.

This was a calm week, without big events what so ever so I focused on simple things that made it special anyway. First ever hand made pasta and my ongoing project to collect vintage dinnerware fit's here perfectly. Then I've added a pinch of autumn mixed with last warm weekend and I have a really nice spread that I really enjoy watching thanks to all these colors :)

A teraz trochę detali: / And now some details:

I jak :) podoba wam się taki "wielkowymiarowy" PL? Mi pracowało się z nim nawet fajnie, ale był dla mnie wyzwaniem :)
So how do you like the "big format" PL? I really enjoyed working on it but I'd say it was a challenging work :)

4 komentarze:

 1. boooski !!!!
  ja juz pewnie nudna jestem w tych komentarzach, ale nie potrafie dobrac innego slowa wyrażajacego mój zachwyt. Bardzo przyjemne dla oka i fantastyczne pomysły są w kazdej z twoich stron PL. Bardzo sie ciesze ze jest nas w Polsce wiecej i mam nadzieje ze bedzie nas jeszcze wiecej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha Ola :D Każdy czyta mi się bardzo przyjemnie, a ten to już w ogóle daje kopa motywacyjnego tym bardziej, że jest od Ciebie! No PL powoli zaczyna nabierać w Polszcze rumieńców :)

   Usuń
 2. So lovely! You are very talented - lovely photos and lovely PL spread.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you s much for such a nice comment! Words like yours keep me motivated a lot! Kisses!

   Usuń