17 października 2013

pl - week 17

Czasami zdarza się w życiu tak, że mimo zaklinania tygodnia fajnym poniedziałkiem mało co idzie po naszej myśli i wydaje się, że tydzień poszedł na straty. Tydzień 17ty właśnie takim mi się wydawał. Doszło w życiu kilka zmartwień pogodna nie dopisywała, zdjęć poza wyzwaniem hour by hour powstało niewiele i mogłabym jeszcze znaleźć kilka powodów do marudzenia. Ale wiecie co? Robiąc tę stronę PLa patrząc na tamten tydzień z perspektywy czasu nie widzę by było aż tak źle. I za to lubię mój album, bo pozwala mi spojrzeć na wszystko przychylniej i pokazać, że życie jednak jest piękne mimo, że nie zawsze kolorowe :) 

Sometimes it happens that even if you try to start the week good, enchant it with a positive Monday everything goes crappy and a week was a waste. I really thought week 17 was like this. Started good but then I've learned some negative news, the weather was bad, and I made very little photos (except for hour by hour challenge). I could go on but you know what? While making this PL page I realized that all of this is little and it's not really that bad. And this is why I really like my PL, it get's me a perspective of time I look at the things and I think to myself life is good. Really really god (even if some weeks are crappy :P). 

 Materials: Echo Park page protectors; Studio Calico PL cards, papers and stamps; Pebbles papers and envelopes; Amy Tangerine papers; stickers and chpboards; Crate Paper papers, alphas and brads; Glitz washi tape; Heidi Swapp color shine spritz; Prima frame; Elle's studio tags; 

A czym dla was jest PL? Odkrywacie jego dalsze aspekty czy na razie jest tylko zwykłym pamiętnikiem? Ja uwielbiam od czasu do czasu przysiąść i spojrzeć na wszystkie te kolorowe karty od początku do końca. Robię to na tyle często, że powoli zaczyna mi się niszczyć okładka :)

What is PL for you? Is it just a mere diary or there is something more in it for you? I have to tell you I loove to go through all the pages from time to time to see how our life rolls on. I do it so often that my cover's are slowly starting to tear :)
Miłego dnia!
Have a nice day!

12 komentarzy:

 1. kurczę, ale ten czas leci - już 17 tydzień, a wydaje mi się, że dopiero co zaczęłaś!
  w każdym razie ja nadal uwielbiam oglądać Twoje strony :) nawet czasami robię sobie taki mały maraton i przeglądam wszystkie od początku :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje Ci! Jejuu strasznie mi miło :)
   A co do PL to 17 na blogu a robi sie juz 20 i 21. Pol roku niedługo minie, sama ledwo w to wierze :)

   Usuń
 2. ale brzydkie ale brzydkie :P sesesesese! Zazdrość!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahahah :D nareszcie pierwszy konstruktywny komentarz na tym blogu :D Lowe :*

   Usuń
 3. No, ja też podglądam i nie przestaję podziwiać Cię za wytrwałość! O jakości stron już nawet nie wspomnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful spread, the colors are lovely! I like that you used the 4x6 vertical sizes, it's nice to see something different since most people stick with the page protector design A!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much! I would abuse design A but I don't have it :P That's why I have to get creative with what I have :) This design was challenging but I'm glad you like it :)

   Usuń
 5. Dla mnie Twój PL jest ogromną inspiracją, jak tylko wpadam do CIebie na bloga i oglądam takie wpisy to od razu chce mi się PL założyć! Ale jak to zwykle bywa na chceniu się kończy :D chociaż tyle że mogę u Ciebie na niego regularnie popatrzeć! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wygląda Twój PL! Wszystkie strony od początku są bardzo ciekawe i inspirujące!

  OdpowiedzUsuń