03 lipca 2014

PL week 3 for Gossamer Blue

Cześć i czołem! Tak jak obiecywałam we wtorek dzisiaj wracam z kolejną PLową dawką. Tym razem tydzień z finalnym uber szalonym weekendem. Zlot w Warszawie nadal wspominam strasznie ciepło i nie mogę się doczekać już spotkania we Wrocku w tą sobotę. W ogóle dzięki Paulinie, Magdzie i Maryszy mam jakiekolwiek foto wspomnienia ze zlotu. Dzięki wam dziewczyny!  Tak jak poprzedni wpis i ten wykonałam na cudnych Lipcowych zestawach od Gossamer Blue.

materials: Simple stories and Becky Higgins page protectors; Gossamer Blue June kits

Hello! As promised I'm back with another portion of my PL :) This time an amazing week with a very crazy ending. I still have warm memories of our craft meeting in Warsaw and I cannot wait for the next time in Wroclaw this Saturday. And thanks go to Paulina, Magda and Marysza - without you I would'nt have any photo memories from our meeting. Thank you! And last but not the least these pages (as the previous ones) were made with amazing Gossamer Blue June kits.

 Lewa strona: / Lewa strona:

Prawa strona: / Right side:

 Detale: / Details:
 Zdjęcie grupowe by przezdolna Paulina.
My fav group photo by Paulina.

Udało mi się wpleść jedną z moich ulubionych kart jakie zaprojektowałam dla Artworkshopu. Jest też mój badzik :)
I managed to put here one of the cards I designed for Artworkshop. There's also a badge pin by mua :)


Ten tydzień był tak bogaty we wrażenia, że aby zmieścić je wszystkie musiałam pokombinować. Pod zdjęciem, jeszcze więcej kadrów i opis niedzieli na festiwalu Street Foodowym.
This week was really rich in different events and to fit them all I had to think a little bit. Under one photo there's more pictures and some journalling about our Sunday at the Street Food festival.

6 komentarzy:

 1. uwielbiuję Twoje pomysły na schomikowanie czegoś przez wścibskimi / gdy miejsca brak w PL :) I przypomniałaś mi swoją cudną kieckę z Wawy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha :) To będzie sukienka tego lata, bo jest tak wygodna :P Będzie wyglądać na to, że niczego innego nie mam już w szafie :P

   Usuń
 2. superowy, kwiecista sukienka idealnie wkomponowuje się w delikatne strony :) super :D dokładnie i zgadzam się z Ewą, schomikowana część wpisu wygląda super :)

  OdpowiedzUsuń