19 listopada 2014

Hello IMC2014


Już jakiś czas temu na moim fanpagu zapowiadałam, że Inspire Me Christams powróci i to właśnie dzisiaj ruszamy z tegoroczną serią. My czyli ja i Kasia worQshop :) Tak jak dwa lata temu tak i w tym roku chcemy wspólnie spokojnie i bez pośpiechu przygotować się do Świąt. Zaczynając dziś aż do Wigilii będziemy krok po kroku pokazywać Wam nasze sposoby na przystrojenie domu, zrobienie prezentów od serca, a także kreatywne udokumentowanie grudnia i co najważniejsze znalezienie chwili dla siebie by nie dać się zwariować w czasie przygotowań. W tym roku zamierzam inspirować Was nie tylko na blogu ale też na moim Facebookowym fanpage'u więc zachęcam Was do polubienia go aby wyłapać jak najwięcej :)


Some time ago I announced on my fanpage that Inspire Me Christmas is gonna be back this year too. Together with Kasia worQshop we have a lot in store for you :) This year, as we did two years ago, we want to share our way on how to get ready for Holidays without all that rush. Starting today until Christmas Eve we will show you our inspirations and tricks on how to deck the halls, create meaningful presents, creatively document December and whats most important how to calmly get through it. This year I will share posts both on my blog and on my Faceboog fanpage so to get as much as possible from the IMC2014 you can give it like it too :)


Mamy nadzieję, że przyłączycie się do wspólnych przygotowań i razem dobijemy do końca ze wszystkim dopiętym na ostatni guzik. Zanim jeszcze pojawią się pierwsze posty z IMC 2014 zapraszam Was do przejrzenia dwóch poprzednich edycji poprzez kliknięcie w odpowiednie logo :)

       

I hope that you will join us in our preparations and that we will together arrive to the end having everything ready for Holidays. And before we'll show you the IMC 2014 inspirations you can see two previous editions by clicking the above logos :)


xoxo

10 komentarzy: