18 grudnia 2014

IMC… holiday cards


Uff! Już myślałam, że się nie wyrobię. W tym roku postawiłam na coś prostego, zawsze starałam się aby moje kartki były różne, ale to zjada bardzo dużo czasu, dlatego by teraz zaoszczędzić trochę czasu i stresu wymyśliłam tylko kilka wzorów i wszystkie kartki robiłam seryjnie. Czemu nie robiłam tego wcześniej? Chyba przez ambicję ;) Ale za to po raz pierwszy udało mi się wypróbować coś czego chciałam nauczyć się od dawna - kaligrafia i ozdobne adresy. Mam nadzieję, że moi znajomi się ucieszą. A teraz jak to wszystko wypadło.


Phew! I almost thought I won't manage this year. I finally decided to go simple, every year  I was trying to make all the cards different, but that takes tons of time, so to save it and the stress I designed only few templates and make my cards in series. Why oh why I haven't come with this idea earlier? Ambition I guess :P But I finally tried out something I wanted to do for a long time - calligraphed names and addresses. I hope my friends will like it. And now how it all looks.


A jak u Was? Udało się wyrobić ze zrobieniem kartek w tym roku? Mnie jeszcze czeka kilka dla rodziny, ale to już pójdzie gładko :)

And how are you? Didi you managed to finish and send all your cards? I still have to make some for my family but now it's going to be easy :)

12 komentarzy:

 1. Haha, u mnie było ciężko, ale też jakoś się wyrobiłam :) Śliczne te twoje kartki, faktycznie ładne wzory sobie stworzyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Ja ostatnie kartki - te dla rodziny robiłam jeszcze rano w wigilię. Ale tak na luzie, nadal wg tego samego wzoru :)

   Usuń
 2. Świetne kartki. A zdjęcia tychże niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajne są te geometryczne widoki :D Udało się z kartkami! Też poleciałam paroma wzorami, trójkątne choinki z guzików i papierowych skrawków królowały:) razem z mediami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prostota ponad wszystko hehehe :)) Wolałam coś prostego i do serca niż umęczone gniotnki :P

   Usuń
 4. Przecudnej urody kartki! I ta kaligrafia - jak wisienka na torcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci :) Z kaligrafi jestem dosyć dumna - nareszcie się jej nauczyłam na tyle, że mogła wylądowac na kartkach :)

   Usuń
 5. These cards are so pretty! I especially like the one with the trees. The color scheme is different and refreshing.
  Is that your handwriting/calligraphy? So beautiful!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much. Yes it's my calligraphy - thank you :) I'm still learning but I think I made some progres in this one year of training. I'm so happy you like it.

   Usuń