01 grudnia 2014

PL week 24 for Gossamer Blue

Cześć i czołem :) Narreszcie grudzień, a to oznacza nowe inspiracje PLowe razem z Gossamer Blue. Kity z tego miesiąca są po prostu wspaniałe - 100% tego co lubię najbardziej. Neutralne jasne kolory, brązy i beże wszystko to świetnie wpasuje się w klimaty świąteczne, ale także i późno jesienne. Te kity były tak świetne, że dzięki nim zrobiłam bez problemu cztery tygodnie w ciągu jednego posiedzenia, a to już coś! Do tej rozkładówki użyłam tylko głównego zestawu Life Pages :)

materials: WRMK page protectors; December Life Pages kit bu Gossamer Blue

Hello! At last it's December, and that means a new portion of pocket inspirations I prepared for you with the newest Gossamer Blue kits, which are filled with what I love the most for this season. Neutral colours, browns, beiges and woodgrain are just perfect for around holiday memories but also the late fall ones. These kit's are so good that I made four weeks with them in one sitting and that's something! For this spread I used only a Life Pages kit :)

lewa strona: / left side:

prawa strona: / right side:

detale: / details:
4 komentarze:

 1. Ojakietopieknejestniemoge! Ja nie wiem jak Ty to robisz, ale mimo, ze tryliard szczegolow to balans i spokoj bije z tych stron! Jestesmiszczem! Ale to juz wiesz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahaha dziena :) nie wiem to chyba zasługa tych kitów od Gossamer :D

   Usuń
 2. Przepięknie to wygląda! Super wpisy, wszystko takie delikatne, a jednak niczego nie za mało! I do tego piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń