14 maja 2015

PL week 45 for Gossamer Blue

Hejka kochani :) Muszę Wam powiedzieć, że uwielbiam podwójne rozkładówki. Gdy blisko dwa lata temu zaczynałam z Project Lifem myślałam, że podwójne strony to może być za dużo, teraz zaś nie wiem jak upchnąć się na pojedynczej. Chociaż czasem przychodzą takie tygodnie jak ten gdy na prawdę niewiele się działo i mam tylko garstkę fotek. Ale dzięki temu mogę poszaleć sobie trochę z pustymi kartami. I chociaż unikam czarnego koloru w albumie gdy tylko zobaczyłam tę kartę z cytatem z Harrego Pottera, którą znalazłam w Majowych kitach od Gossamer Blue, wiedziałam, że chce ją użyć :)

materials: WRMK page protectors; May Gossamer Blue kits;
 Hello sweeties :) I have to tell you that I love two page spreads. When two years ago I started my Project Life I was afraid that this would be too much for me, but now it's hard for me to fit on one. Although sometimes there are weeks like this one that have not too much pictures. But on the other hand I can play with quote cards and let in some air. When I saw this card with Harry Potter quote that came in with May Gossamer Blue kits I knew I had to use it even if it's black :)

lewa strona: / left side:

prawa strona: / right side:

detale: / details:
Miłego dnia kochani :*

Have a nice day sweeties :*

4 komentarze:

 1. będziesz jedną z najpiękniejszych panien młodych w dziejach ludzkości! nie mogę się doczekać aż zobaczę Cię na zdjęciach weselnych! no i trzymam kciuki, żeby wszystko szło po Twojej myśli.. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahahahaha :D Maryszka, no nie rpzesadzajmy :P Na pewno są ładniejsze :)

   Usuń
 2. Aaaaaaaa czad! Mow kiedyyy!!

  OdpowiedzUsuń