15 września 2015

BCN food coma with Gossamer Blue

Ależ mieliśmy dzisiaj ciepły dzień, powiało jeszcze latem i gorącem. Aż chciało by się na wakacje, co nie? Ale to dopiero za rok. Tym czasem nareszcie udało mi się oscrapować kolejną turę jedzeniowych zdjęć z wyjazdu. Z Piotrkiem mamy taką małą tradycję, odkrywania miejsc poprzez lokalną kuchnię. Za każdym razem gdy próbujemy coś nowego i smakowitego, cykam foto i zbiera się tego na albumik. Była już Turcja i Berlin a teraz przyszedł czas na Barcelonę z zeszłego roku. Sangria, tapas, świeże figi - wszystko to w oprawie cudnych wrześniowych kitów od Gossamer Blue. A jeśli chcecie wiedzieć jak zrobić taki albumik z jednego kawałka papieru 30x30 i dodatków, to zapraszam na bloga GB po proste instrukcje >>klik<<.


Ohh what a nice hot day it was today! I can only think of Summer holidays, but alas, I have to wait until next year now. But what I can do is some scrapbooking :) I had this batch of food photos waiting for me. Some years ago together with my husband we started this tradition of discovering new places by their cuisine. We’re open for new experiments and tastes. Each time we’re trying something new or delicious I snap a quick photo and after a while I have just enough to make a mini. I already showed you two albums from Istanbul and Berlin and now it's time for Barcelona. Tasty tapas, juicy Sangria and seafood. It took me a while to scrapbook these memories but I was waiting for a right moment. And it came with September kits from Gossamer Blue filled with amazing Elle’s Studio products connected with food and eating. And if you're interested in how to make a mini from a single 12x12 paper head to the blog for easy instructions >>click<<.6 komentarzy:

 1. Piękny :D Takie maluchy są najlepsze, wszędzie się zmieszczą, a jak je człowiek znajdzie po latach to tylko ślinkę ociera... Mi się wydaje, czy napis "sangria" jest pisany ręcznie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) dzięki, a sangria to alfabet naklejkowy - taki jak ten http://www.scrobby.nl/pinkfresh-studio-happy-things-mini-alphabet-stickers.html?___store=en&___from_store=de

   Usuń
  2. O mamo, jaki fajny! Byłam pewna że to Twoja kaligrafia, a tu takie zaskoczenie!

   Usuń
 2. niesamowity album, az sie zachcialo wakacji taki jest optymistyczny

  OdpowiedzUsuń