13 stycznia 2016

PL week 19 with Gossamer Blue

Hej kochani! Witajcie w styczniu. W grudniu w całym zamieszaniu, mam nadzieję, że nie zauważyliście mojego zniknięcia. Niestety wiele rzeczy złożyło się na raz i musiałam zrezygnować z kilku rzeczy. Teraz też jest pracowicie ale nareszcie mam czas nadrobić w pokazywaniu Wam tego co zrobiłam w tak zwanym między czasie. Projekty grudniowe jak grudniownik czy grudzień w kieszonkowym albumie zostawię sobie na później, ale w tym czasie nadrobiłam jesień i chcę być na bieżąco z obecnymi miesiącami :)
Przed Wami końcówka jesieni - tydzień gdy razem ze znajomymi urządziliśmy sobie uroczysty obiadek Friends Giving. Tydzień wypełniony kreatywną pracą, przyjaźnią a na koniec wspaniałą wycieczką do jesiennego arboretum :)

materials: Gossamer Blue December kits;

Hello Dear Readers! Welcome in January. I hope that in December you were to busy to notice my sudden disappearance. Unfortunately many things has happened and I had to resign from my hobbies for a while. Now it's busy too but at last I have some time to show you some past works I did in some spare time. I have to forfeit the December album and PL spreads for a while and catch up with some past weeks. At least now I'm almost up to date :) 
Today I'm showing you one of the last Fall days - a week when together with friends we organised a Friends Giving, I spent time doing what I love while working, and at the end of the week we went on a a beautiful trip to see fall at it's best :)7 komentarzy: