14 stycznia 2016

This fall a mini album with Gossamer Blue

Hej hej :) Ten post miał pojawić się w grudniu no ale… ;) Przygotowałam go z grudniowych zestawów od Gossamer Blue, które na przekór sezonowi wcale nie były biało zielono czerwone. Zamiast tego składały się z cudnych raźnych kolorów, które doskonale przypasowały mi do jesieni. W zapasie miałam już wydrukowane przez Projektogram przyjemne w dotyku jedwabiste zdjęcia (znajdziecie je tutaj) - zbiór kilku jesiennych kadrów z mojego Instagrama. Aby zdjęcia nie leżały tylko w pudełku dobrałam do nich papiery z kitów plus kilka dodatków i tak na prędce powstał ten mini albumik.


materials: Gossamer Blue December kits;

Hello, hello :) This post was due in December but… ;) I made it with Dec Gossamer Blue kits which despite the obvious season weren't all white red and green. Instead they were full of bright and cheerful colours, which perfectly fit my autumn mood. I had some photos already printed by Projektogram - a collection of this years Fall squares from my Instagram. Instead of leaving the pictures in the box I took some papers and embellishments and in no time I whipped up this little mini.
Kocham jesień nie tylko za feerię barw na dworze ale tez za ich mnogość na straganach. Jesienią nie umiem się powstrzymać robiąc zakupy :)

I love Fall not only for the colours outside but also for what happens at the Farmer's Market. In Autumn I can barely stop form buying everything I see :) Po długim letnim remoncie mój rowerro nabrał formy i koloru i nareszcie mogłam na nim śmiało śmigać do pracy :) The best ten wiatr we włosach i spalanie porannych kalorii ;)

After long time in repair my bike was ready for a ride. I drove it every morning to work :) There's nothing better than wind in your hair and burning some morning calories ;)


Wczesną jesienią przeorganizowałam swój kącik pracy, odświeżając go nareszcie :)

In Fall I refreshed my working space a bit :)
No i jedna z najpiękniejszych chwil tej jesieni, to nasz babski wypad w góry! Łezka mi się w oczach kręci za każdym razem gdy wspominam te cudne chwile :)

And one cannot forget one of the best thing that happened this fall - our girl get away into the mountains. I always get sentimental whenever I think about those moments :)


8 komentarzy: