13 czerwca 2016

PL week 46 with Blinks of Life

Witajcie kochani poniedziałkowo :) Dzisiaj wpadam do Was z lekkim powiewem świeżości w moim kieszonkowym albumie. Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez Natalie Bun z Blinks of Life abym na miesiąc maj została ich gościnnym członkiem zespołu. Paczuszka szła do mnie aż z Australii i trochę jej zajął ten lot, ale w końcu dotarła, pełna prześlicznych kart i delikatnych dodatków, czyli to co tygryski lubią najbardziej.


Przepełnione bielą karty, piękne motywy i krople koloru sprawiły, że zrobienie trzech podwójnych rozkładówek było tylko czystą przyjemnością :) Przez kolejne kilka dni pokażę Wam co zmajstrowałam z majowego zestawu Life Story.


Ten tydzień powstał tylko w oparciu o zestaw Life Story. W mieście wybuchła wiosna, bzy powoli rozkwitały, na targowisku zaczęły coraz śmielej pojawiać się nowalijki, za które z przyjemnością przepłaciliśmy, a na kuchennym parapecie przyszedł czas na małe "ogrodowe" rewolucje. Zrobiło się też przyjemnie ciepło, co pozytywnie wpłynęło na samopoczucie :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz