08 listopada 2012

art journal inspirowany sztuką {aj inspired by art}

Jejku! Nawet nie wiecie jak się cieszę z waszego odzewu w związku z Inspire me Chistmas 2012. Mamy tylko nadzieję, że damy radę waszym oczekiwaniom. W między czasie, do soboty kilka dni, a ja wam opowiem o kolejnym projekcie w który dałam się wplątać. Tym razem jest to Art-Journalowy projekt. Tak, tak, ktoś z was mógłby powiedzieć, że cienko mi idzie z journalowanie, ale o to chodzi w wyzwaniach by się przełamywać i dawać radę zadaniu.

Wowza! I cannot say how happy I am about your response toward Inspire me Christmas 2012. I only hope that we'll manage to meet your expectations. But it's still some time till Satursday and I have another smaller project for you. This time it's gonna be an Art-Journal project. I know, I know some of you might say I'm not much of a journalling artis, but hey! That's what challenges are for.
DLACZEGO I PO CO / why and what for:
- dla zabawy i relaksu, / for fun and relaxation
- żeby poszerzać horyzonty i wiedzę, / to broaden our horizons and knowledge
- żeby robić kolejne twórcze "coś". / just to create something.

JAK / how:
- w journalu, / in journal
- dowolną techniką, / any technique
- raz na dwa tygodnie. / every two weeks

Nie będzie według schematu, za to będzie różnorodnie i mamy nadzieję inspirująco. Będziemy podróżować po świecie sztuki. Czasami się zachwycimy, czasami pewnie zbłądzimy, ale przecież tak właśnie zdobywa się doświadczenie i wiedzę. Dzielimy się z Wami, bo może kogoś z Was zainspiruje to co nas. Jeżeli macie ochotę się dołączyć zapraszamy. W projekcie jesteśmy w czwórkę ja, Lejdi, Noomiy i Ulietta (nasza matka założycielka). Nie zakładamy osobnego bloga. Działamy same dla siebie. Mamy nadzieję, że wam się spodoba :) Na dzisiaj mamy dla was okładki naszych journali, a pierwsze strony już w najbliższy poniedziałek. Oto mój:


It's not going to be according to some scheme, it's going to be vary miscellaneous and inspiring, at least we hope so. We will go for a journey through the world of fine art. We will wonder and wander, but this is the way you collect knowledge  We will share it with you and hopefully some of you will be inspired by our discoveries. If you want to join us please do. There's four of us in this project me, Lejdi, Noomiy and Ulietta (our sweet coordinator and idea giver). We won't start yet another blog, we just do it for ourselves. Hope you will like it :) And for today we have prepared our art-journal covers. Here's mine:


Zrobiłam go całkowicie od podstaw kierując się tym kursem Magdy. Postawiłam na prostotę z myślą o tym, że to wnętrze ma być tu najbogatsze.


I made it all by myself, and this tutorial by Magda was very helpful. I decided on simple design because its the interior that's going to be rich.

22 komentarze:

 1. łoo, czadowy i faktycznie rozpoznałam od razu kurs Magdy :)

  no to teraz trzeba go tylko wypchać w środku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha, robiąc go specjalnie dałam malo stron żeby nawet po wypchaniu się jakoś zamknął :P

   Usuń
  2. o ja pierdziele, jestem sławna :P (wybaczcie inwektyw ale musiałam sobie pozwolić :D)
   art journal jest cudny Anti!!! teraz mi się przypomniało, że dawno temu Ula chciała żebym wzięła w tym projekcie udział, ale ja jestem sierota jeśli chodzi o żurnalowanie :D cieszę się, że wam się udało doprowadzić do.. hmm początku i mam nadzieję końca :D :*

   Usuń
  3. ahaha :* no jesteś jesteś :D dzięki kochana :) I wiesz, ja to niby jestem dobra w journalach? Ahaha, Ulka tak specjalnie wzięła do teamu lekkie journalowe niedołegi, aby postawić nam wyzwanie :D

   Usuń
  4. no pewnie, że jesteś! najlepsza!!!

   Usuń
  5. Magda jak Cię najdzie to drzwi zawsze otwarte :* a o tym ile czasu zajęło mi przejście od pomysłu do czynów lepiej nie wspominajmy ;P ważne, że w końcu jest :)

   Anti a ja zebrałam taki tim, żeby dobrze było widać nasze postępy ahahaha :*

   Usuń
  6. niebiańska okładka :)

   Usuń
  7. ahaha :D zobaczymy czy uda nam się rozwinąć :P

   Usuń
 2. cudownyyy!! ja ale swietny projekt baby wymysliliscie:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To Ulka :P Ja jestem za tempa na takie odkrycia :D

   Usuń
 3. zapowiada się ciekawie i inspirująco, będę podglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. z tymi niedołęgami to trochę prawda. ja przynajmniej się poczuwam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też chcę! Nigdy nie próbowałam, przynajmniej nie pod tą nazwą, ale od czego jest stawianie sobie wyzwań:P Przynajmniej ktoś by mnie motywował do skończenia i pozytywnie nakręcał do działania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poneidziałek, anjbliższa inspiracja :) A nuż Cię natchnie nasz pomysł ) Zapraszamy do zabawy!

   Usuń
 6. Jak zwykle fajnie Ci wyszło. Czekam na świąteczny szał!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) Świąteczny szał ma być właśnie spokojny :P stąd taki wczesny start :)

   Usuń