06 grudnia 2012

strony z grudniownika {pages from my dd}


Jak tam wasze grudniowniki? Ja uzupełniam dzielnie, może nie codziennie, ale na pewno co drugi dzień :) Tylko nie wyrabiam ze zdjęciami, których chciałabym jak najwięcej do środka wpakować. Problem jest też z robieniem zdjęć samemu albumowi, bo ciemno na dworze  No dzisiaj było wyjątkowo i wyszło słońce, dlatego udało mi się szybciorem uchwycić kilka zdjęć z placu boju.


How are your December Daily journals? Mine is very good, I fill in the pages almost every day :) I have some problems with printing photos to put inside, and I wanted to put them plenty. There's also a problem of taking good photos due to cloudy weather. But today was different and we had some sun, so I snatched my cam and did some shooting.


Mimo moich starań aby spowolnić czas, nie mogę uwierzyć, że minął już prawie cały tydzień grudnia. Strasznie szybko ten czas leci. Nie macie takiego wrażenia?


Even if I'm trying to slow down the time, I can't believe that the first week of December has almost past. Times runs too fast, don't you think so?
I to by było na tyle dziś :) 
And that'll be all for today :)

6 komentarzy:

 1. cudny jest! Ja nie robiłam w tym roku grudniownika bo stwierdziłam że pewnie i tak zapełnię co najwyżej pół ale teraz żałuję... Jak przeglądałam zeszłoroczny to aż mi się łezka zakręciła:) to fantastyczna pamiątka!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguuu, dzialaj! Jeszcze nie jest za późno, jeszcze dasz radę, nadrobić tydzień i działać dalej :))

   Usuń
 2. i ze niby jak ja mam pokazac swoj grudniownik :O przeciez moj wyglada jak niechlujny notes z zapisakmi 'co dzis robilam' :O
  z twojego nie moge wzroku oderwac :O <3

  OdpowiedzUsuń