26 lutego 2013

coffee, cosmos, color

Wyjazdy to nie tylko zwiedzanie :) Gdy jedzie się do tak twórczej osoby jak Kasia, a na poniedziałek czeka nas wyzwanie, nie zostaje nic innego jak tworzyć. W Art-Piaskownicy mamy dla was nowe wyzwanie z serii 12/12, w którym główną inspiracją jest kawa, kosmos i kolor. Ja postawiłam na kawę i trochę koloru. W całej tej pracy poratowała mnie Kasia użyczając swojego scrap kąta i materiałow (cudo! Chic Tags są świetne!). I tak oto powstała poniższa praca.


Going for holidays is not only about sightseeing :) When you visit a creative person like Kasia and there's an art challenge awaiting you, there's nothing left than craft. In Art-Piaskownica we have a new prompt for you from the 12/12 series in which the main inspirations are coffee, cosmos, and color. I took coffee and some color. The whole work is sponsored by Kasia who lend me her awesome materials (awesome! Chic Tags are so great!). And how the work was created.Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda całe wyzwanie i obejrzeć wyniki zmagań naszego DT to zapraszam  was serdecznie na Piaskownicowego bloga. Temat jest na prawdę bardzo prosty i przyjemny, która z nas nie lubi wypić sobie od czasu do czasu kubka kawy, albo nie błądzi gdzieś myślami w kosmosie. Do tego wszystkiego piękne kolory. Spróbujcie same!


If you want to see the whole challenge and the works of our DT go to Piaskownica blog. The topic is really fun and easy, who doesn't like a warm cup of tea from time to time, or to let the thoughts fly to the outer space. And additionally the colors are so great. Just go and try yourself!

xoxo

21 komentarzy:

 1. pieknie wyszło. made in Stambul, ha?:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Beautiful page, I love the colors and the cool background!! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!!! świetnie połączyłaś "drewniany" papier z tą maską :) bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne ;) przepiękna maska :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pierwsze co pomyślałam: papier jak podłoga u mnie w szkole, hahah :D
  a scrap rewelacyjny! ten papier fantastycznie kontrastuje z maskowaniem, no bosko to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) Ja miałam skojarzenie z podłogą u mojej babci :)

   Usuń
 6. fajoską inspiracje wybrałaś to i skrap świetny wyszedł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Scrap wyszedł świetny tylko dzięki Kasi i temu boskiemu papierowi który mi podarowała :)))

   Usuń
 7. Piękny ! połączenie kwiatów i desek cudowne!
  w ogóle ten papier rewelacja :) zdradzisz gdzie kupiłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* niestety nie mogę Ci pomóc w kwestii papieru bo dostałam go od Kasi Worqshopowej, jedyne co wiem że to papier Amy Tangerine ale nie wiem gdzie można go kupić.

   Usuń