18 lutego 2013

make a wish

Witajcie w poniedziałek! Mam nadzieję, że mimo kiepskiej aury wszystko u was w porządku, nie poddawajcie się, niedługo wiosna :) Ja ją już trochę czuję w kościach i to napawa mnie optymizmem do działania. Na biurku od dawna przewalały się dwa zdjęcia z moich urodzin, ale jakoś nie wiedziałam co z nimi zrobić. W końcu zderzyły się ze sobą dwa świetne wyzwania: w Art-Piaskownicy Ibi zaproponowała mapkę (kopnęłam ją do góry nogami), a na blogu ILS dziewczyny wymyśliły nowe kolory na luty i tak oto powstał ten LOs.


Hi there on Monday! I hope that bad weather doesn't spoil your mood, have hope it's spring soon :) I myself can feel a little bit of it in my bones and this make me motivated and optimistic to craft. I had these two photos from my birthday on my desk from very long and had now idea how to scrap them. But then two challenges collide: in Art-Piaskownica Ibi proposed a new sketch-map (Which I turned upside down) and on ILS blog girls challenged us with new colors for february, and this is how this page was created.


Mnóstwo w tym LOsie ILSowych papierów, to niesamowite jak kolejne kolekcje płynnie łączą się ze sobą! Poza tym żadnego gessa i tylko kilka chlapnięć. Co się dzieje, chyba nie chce mi się ostatnio mocno brudzić :P


This page is full of ILS papers, it's astonishing how well each collection complements another! Besides I used no gesso and only few splashes. What's happening with me? I guess I don't wan't to get dirty recently :)


i to tyle, buziole :*

xoxo

9 komentarzy:

 1. świetne :) uwielbiam takie zestawienia materiałów i wzorów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jest! Dzięki Kasiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny jest ten efekt z trójkątami :D całkiem jakbyś je wydmuchała z tortu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I stumbled across your blog. Love your work! This page is so creative--love how you used those triangles!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thank you so much! Hope you'll finde some more thing to like in here :)

   Usuń