02 lutego 2013

february - plans and summaries


Już jest luty? Przecież chwile temu był Sylwester, urodziny i w ogóle. Ale może to i lepiej, że czas tak szybko leci, zwłaszcza gdy cały śnieg stopniał a ja zaczynam marzyć o wiośnie, chociaż do tej jeszcze trochę czasu. Macie jakieś sposoby na przetrwanie tych krótkich, burych dni? Jeśli tak podzielcie się nimi, chętnie skorzystam :)

It's February already? How's that possible? I feel like New Years was a week ago and my birthday only yesterday. But maybe it's better this way, that the time is running so fast. All the snow melted and I start to dream about the Spring and it's quite some time for it to come. DO you have any tips and ticks for how to survive these gloomy days? If yeas, please share them I'll gladly try them :)


Styczeń minął mi stosunkowo płynnie ale mało twórczo. Winię tutaj wszelkie choroby jakie przewaliły się przez nasz dom, oraz mało słońca, które zawsze bardzo mnie motywuje do działania. Mimo wszystko udało mi się osiągnąć kilka rzeczy. Skończyłam niemalże od A do Z foto wyzwanie Fat Mum Slim, zabrakło mi dosłownie jednego zdjęcia. Moje poczynania możecie zobaczyć na moim Instagramie. Poza wyzwaniem zdjęciowym udało mi się zamknąć rok 2012 w małym skrócie oraz na scrapie, zaplanowałam też trochę 2013 i podzieliłam się z wami moimi przemyśleniami o tym jak dotrzymać postanowień. W ramach małych postanowień i zmian dodałam także dwie nowe kolumny do mojego bloga: inspiration day oraz life lately. Czas teraz zająć się lutym.

January went smooth but not very creatively. I blame all the colds and illnesses that stormed our abode this month, and lack of sun that always motivates me to work. But non the less I managed to do some things. I finished the Fut Mm Slim photo challenge and missed only one photo. You can see all of the results on my Instagram feed. I also managed to close nicely the year 2012 with some short summary and the LO page. Afterwards I planned some future for 2013 and shared my tips on how to keep and finish your resolutions. In the spirit of New Year's changes I also added some new collumns to the blog: inspiration day and life lately. Now it's time to see what will happen in february.


#1 Uszyć torbę/torebkę/kopertówkę - tym razem dla siebie
#2 Zrobić jeden scrap album, bo trzeba jakoś zutylizować te wywołane zdjęcie
#3 Namalowac obraz, najlepiej taki co da się powiesić w domu :)
#4 Skończyć dwa filmy fotograficzne - to nie będzie trudne przy tym jakie przygody szykują mi się w lutym.

Jest jeszcze trochę więcej planów niż ta czwórka ale je zostawię dla siebie. Poza tym ten miesiąc szykuje się bardzo wyjątkowy, a to dla tego, że przyjdzie mi i P odwiedzić kraniec krańców Europy, z widokiem na drugi kontynent :) Nie mogę się doczekca tej podróży!

There are more plans than these four but these I will keep to myseld. Moreover february is going to be very special, cos me and P, we're oing to visit one of the ends of Europe with a view to another continent :) I cannot wait for this adventure!

xoxo

2 komentarze: