24 kwietnia 2013

inspiration day - flowers

Wraz z nadejściem słonecznych i ciepłych dni mrowi mnie w palcach do robótek ręcznych i upiększania domu. Najchętniej wypełniłabym całe mieszkanie kolorowymi drobiazgami i świeżymi kwiatami aby jak najwięcej wiosny i pozytywnych wibracji zaprosić do domu. Powolutku ten plan realizuję starając się zachować umiar w ilości rzeczy znoszonych do domu :P Ostatnio mój P. sprawił mi niespodziankę kupując drewniane litery składające się w słowo "kocham". Trochę musiały poleżeć na półce zanim zdecydowałam się coś z nimi zrobić, ale w końcu mnie tycło. Przeglądając Pinterest (robię to stanowczo za często) co rusz natykałam się na piękne motywy kwiatowe i sama marzyłam aby coś takiego umieć namalować. Do odważnych świat należy! Zgromadziłam materiały i w dwa wieczory zmalowałam coś takiego:

Together with sunny and warm days I feel tickling in my fingers towards crafting and DIYing to style our home prettier. In my mind I would fill our apartment with colorful things and fresh flowers so it'll be springish and positive in here. In reality I make this plan possible as best as I can. Lately my Peter brought me wooden letters composing into a word "love". They had to lay on the shelf for a little while for me to realize what I want to do with them. While browsing through Pinterest (yeah I do it to often :P) I saw plenty of lovely flower motives and I dreamed about being able to paint something like that myself. The world belongs to the brave, so I gathered some materials and spent two evenings painting to achieve my goal :) And a little bit of details:

Trochę detali:


I gotowe litery już zawieszone nad  biurkiem, trochę krzywo ale co tam :P
The letters hanged above my desk, a little bit crooked but who cares :P


A na koniec łyk inspiracji, która popchnęła mnie do malowania:
And for the end a little bit of inspiration that motivated me to painting:


buziaki i miłego dnia!
xoxo

16 komentarzy:

 1. Wyszły pięknie, kto jak kto, ale Ty chyba nawet nie powinnaś zastanawiać się, czy dasz radę namalować takie motywy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuję :) No miałam trochę tremy, że spitolę sprawę, nigdy czegoś takiego nie malowałam :) Ale wyszło fajnie.

   Usuń
 2. o żesz, ale Ci cudownie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowite! Idealnie to wygląda to na twojej ścianie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) na poczatku nie moglam sie przyzwyczaić, ale teraz brakowaloby mi tego napisu :)

   Usuń
 4. o maj got! przecudowne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. aaaaaaaaaaaaaaaa! jak ty to sama namalowalas! one sa cudowne! kobieto ty powinnas projektowac tkaniny i papiery a nie sobie scrapowac.. do roboty!!! wydawac swoje kolekcje :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chciałabym Marysz :P Ale to nie jest takie proste :D a namalowałam, no, pendzulkiem i akrylkiem :D dużo cierpliwości ale też mnóstwo radości :)

   Usuń
 6. ale piękne!! :):)
  tak sielsko, anielsko i delikatnie, cudowniaste literki!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ty to masz głowę, ojaaaa. wszystko potrafisz :) wyobrażam sobie jakiś mebel w takie kwiaty i rozmarzam się :)

  OdpowiedzUsuń