29 kwietnia 2013

this and that

Czy u was też zrobiło się pochmurnie i trochę deszczowo? Jeśli byłaby to jesień może bym się zasmuciła, ale wiosenne niepogody są fajne. Dzień chociaż, ciemny to długi, a pogoda nie wyciąga na dwór więc można posprzątać porobić coś ciekawego (ostanio wpadłam na taki fajny artykuł, który mocno mnie zainspirował do działania). A na oswojenie deszczu, dla tych co jednak go nie lubią mamy w Art-Piaskownicy deszczowe wyzwanie. Ja postanowiłam odświeżyć temat już znany czyli moje chmurki, które swój debiut miały ponad dwa lata temu o tutaj. Wszystko szyte ręcznie z odzyskanych tkanin z SH. Zajrzycie też koniecznie na Piaskownicowego bloga bo dziewczyny wyczarowały tam niezłe cuda :)


Does the weather gone worse where you live and it's a little bit rainy? If it were autumn I might be sad, but Spring rainy weather can be fun. The days although grey are longer, and the weather keeps you home so you can make some cleaning or do something you wanted to do for a long time. And for those who are not convinced that the rain can be fun I invite you to Art-Piaskownica's blog where we have a new rainy challenge for you. I decided to refresh my old idea - soft cloud mobiles which debuted more than two years ago here. And don't forget to visit Piaskownica to see what magic the DT girls made :)


Ale na tym dzisiaj nie skończy, bo mam dla was jeszcze nową stronkę z Art Journala.
And it's not the end of this post. I just have a new page from Art Journal for you.


Lejdiś zarzuciła nam Sasnalem (więcej o jegomościu można przeczytać na jej blogu). Obiło mi się kiedyś to nazwisko o uszy ale jakoś nie zajrzałam nigdy do internetu by wybadać gościa. I dlatego lubię te journalowe wyzwania, bo można poszerzyć w przyjemny bardzo sposób horyzonty :) Jeśli o samo wyzwanie chodzi, to poszło mi gorzej z interpretacją bo sam artysta mocno do mnie nie przemówił. Jedyne co mnie tycło to te portrety bez twarzy. DO tego cytat z piosenki "Granice" Maanamu i tyle:


Lejdi gave us a new topic: Sasnal (you'll find more about this guy on her blog). I heard this name already but never checked him on the internet, and this is why I love this challenge. You can broaden your horizons in very pleasant way. Unfortunately the artist didn't move me that much and the only thing that stuck in my head were the faceless portraits. I just added fitting quote and that's it.


A teraz hop do dziewczyn by zobaczyć ich interpretacje/ And now skip to girls to see their interpretations:

buziaki
xoxo

7 komentarzy:

 1. może Cię nie tycnął, ale wyszło genialnie. naprawdę poruszające.

  a chmurka tak bardzo poprawia mi humor (podobnie jak kropla maryszy), że nawet mogę znieść to pogorszenie pogody :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wpis bardzo mi sie podoba :)
  chmurka tez, jest urocza i idealna na powieszenie przy oknie! :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehe :) Ona powinna się z Twoją kroplą zaprzyjaźnić :))

   Usuń