19 kwietnia 2013

muscari - 7 dots studio

Wspominałam ostatnio, że trochę ciężko mi się zebrać do scrapowych poczynań. Wolę iść na spacer niż siedzieć przy biurku i kleić. Ale ta praca była wyjątkiem. Początki nie były łatwe bo gdy dostałam paczuchę od 7 dots studio w ramach sponsorowanej mapki na ScrapMap nie bardzo wiedziałam co z nimi zrobić, nie natchnęło mnie. Jednak gdy wywołałam ostatnio zdjęcia, te szafirki same skomponowały się z papierem bazowym. Do tego fajna mapka przygotowana przez Noomiy, trochę warstw i praca praktycznie zrobiła się sama. Strasznie ją za to lubię!


Lately I'm not very inspired to create pages. I prefer to go outside for a walk than to sit by the desk and glue papers. But this work was an exception. Although it didn't start very optimistic 'cos when I received a package from 7 dots studio I didn't feel inspired to do anything with the papers. But lately when I printed some photos this muscari picture fell on the blue background paper and something clicked! Plus Noomiy's great map on ScrapMap, a little bit of layering and gesso and the page created itself. That's why i like it so much!


Muszę wam powiedzieć, że z papierami 7 dots, pracowało się bardzo fajnie i zamierzam ich jeszcze użyć w przyszłości. Kolekcja Love Is In The Air jest świetnie skomponowana, mamy tu ciepłe i zimne kolory, delikatne wzory wszystkie papiery świetnie się razem uzupełniają. Polecam!


I have to say that working with 7 dots is a great experience and I plan to use their papers more in the future. Their collection Love Is In The Air is very well composed of warm and cold colors, delicate patterns and every each paper complements another greatly. You won't regret using them :)


A jeśli już jesteśmy przy ScrapMap to może ucieszy was fakt że otwieramy swoje podwoje dla nowych członków DT. Po więcejs zczegółów zapraszam >>tutaj<<.


And if we're talking about ScrapMap you'll be happy to hear that we've opened for new DT members. If you're interested read more on our blog >>here<<

10 komentarzy:

 1. Ja też ją lubię bardzo, już ci z resztą powiedziałam jak działają na mnie te bardzo ciemne i bardzo jasne przejścia... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łał, praca wygląda świetnie, wszystkie te warstwy i ciapania farbą są cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałam się w tej pracy od pierwszego wejrzenia! Uwielbiam tą lekkość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, dzięki! A mi sie ten scrap własnie ciężkawy wydaje przez te kolorki ciemne :)

   Usuń
 4. boska, kolory tak Ci się zgrały że mam ciary <3

  OdpowiedzUsuń